Neon Tabela

Neon Tabela
06 Temmuz 2019 - 10:41

Neon Tabela

 

 

 

 

Mağazaların yaygınlaşması ile beraber işletmeler çeşitli türlerde tabelalarla mağazalarını tanıtmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı ise neon tabela olarak bilinen tabelalardır. Neon tabela çeşitli renklerde ışık yayarak müşterileri mağazaya çekmeye çalışır. Neon tabela imalatçısı olarak çalışan kişiler neon gazı dolu tüpleri işleyerek çeşitli amaçlarda tabelalar oluşturur.

 Neon Lambanın Avantajları Nelerdir?

 Neon lamba klasik lambalar kadar çok elektrik tüketmediği için ekonomiktir. Ayrıca istediğiniz renkte ışığı neon lambalarla kolayca yansıtabilirsiniz. Klasik lambalar genelde sarı veya beyaz ışık yaysa da neon lambalar mavi, yeşil, kırmızı gibi göze hoş gelen ışıkları da yayar. Ayrıca neon lamba küçük tüplere de sıkıştırılabileceği için tabelanızda çeşitli büyüklüklerde yazılara yer verebilirsiniz.

Neon lambalar göze hoş gelen renklerle işletmenize müşteri çekmenize yardımcı olur. Ayrıca geceleri normal tabelalardan daha fazla ışık yaydığı için uzaktan görülebilir. Neon lambanın bir avantajı da bu ışık seviyesini ayarlayabilmenizdir. Dilediğiniz zaman tüpün içindeki gazı azaltarak lambanın ışık akısını düşürebilirsiniz. Neon gazı zehirli olduğu için bu işlemi yaparken dikkatli olmanız tavsiye edilir.

http://neonimalatciniz.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum