Necati Şaşmaz bombayı patlattı!

Necati Şaşmaz bombayı patlattı!

Necati Şaşmaz bombayı patlattı!
09 Ekim 2018 - 00:44

Bir dönemlerin efsane haline gelmiş yapımlarından Kurtlar Vadisi`nde Polat Alemdar rolünü üstlenen Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi`nin çekilmeyeceğini söylemişti. Ünlü oyuncu hayranlarına yeni dizinin müjdesini verdi. Necati Şaşmaz hayranlarına 2 yeni projesini duyurdu. Kurtlar Vadisi`nin simgelemiş karakterlerinden Necati Şaşmaz, müjdeli gelişmeyi aktararak Kurtlar Vadisi değil ama hem dizi hem de film projesinin olacağını açıkladı. “Bir dizi projemiz var, Kurtlar Vadisi değil” Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, hayranlarına yeni bir dizi müjdesi verirken, bu projenin Kurtlar Vadisi olmayacağını söyledi.

Yeni bir dizi projesinin olduğunu söyleyen Necati Şaşmaz, “Bir dizi projemiz var. İnşallah bir de, yakın zamanda sinema filmi projemiz olacak, hepsi sırayla tabi ki. Kurtlar Vadisi değil. Nöbet isimli dizi olacak inşallah. Antalya civarında çekilecek dizimiz. Ben de artık çok animasyon yapmak istiyorum. Çünkü çocukların eğitimine, öğretimine önem verdiğimiz günlerdeyiz.

İzleyici filmler yaptığımız gerektiğini düşünüyorum. Benim zamanımda Adile Naşitlerin anlattığı masallar vardı. Keloğlanımız vardı ama çizgi filmi değildi. Diğer çizgi filmleri hatırlatmak bile istemiyorum çünkü kültür emperyalizmi vardı. İnşallah ona karşın böylesi güzel ürünlerimiz var” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum