My Little Pony Oyunları Oynar mısın?

My Little Pony Oyunları Oynar mısın?

My Little Pony Oyunları Oynar mısın?

My Little Pony Oyunları Oynar mısın?

My Little Pony Oyunları Oynar mısın?
07 Mart 2019 - 18:21

Amerikan çizgi animasyon dizisi olan My Little Pony özellikle kız çocukları arasında çok sevildi. Bilhassa 6 pony karakteri kız çocuklarının fenomen kahramanları olup çıktı. Elbette bu kadar sevilen bir çizgi film ve onun sevimli pony karakterlerine ait oyunların olmaması düşünülemezdi. Equestria diyarında şarkı söyleyip oyunlar oynayarak günlerini geçiren ve arkadaşlık sihirlidir parolası ile hareket eden pony karakterlerinin oyunları da aynı çizgide ilerlemektedir. Pony sevgisi kız çocuklarını My Little Pony Oyunları oynamaya sevk etmektedir. My Little Pony karakterlerinden hoplayıp zıplayan neşeli Pinkie Pie, gizemli işleri seven maceracı Rainbow Dash, güvenilir ve zeki Applejack, zarif tatlı dilli ve narin Fluttershy, herkesin yardımına koşan Twilight Sparkle, moda tasarımcısı olan yetenekli Rarity bu özelliklerini oyunlarına da yansıtmayı başarmışlardır.

Pony Oyunlarının büyük bir çoğunluğu kız çocuklarına hitap ettiği için kız oyunları gurubunda yer almaktadır. Örneğin, pony giydirme, pony günlük bakımı, pony makyajı, pony dekorasyon oyunları gibi oyunlar, pony oyunlarının yoğunluklu kategorileridir.

Yeri gelmişken internet ortamındaki tüm pony oyunlarını derleyerek toplayan ve pony karakterleri dışında birçok çizgi film karakterinin oyunlarını barındıran bir oyun platformunu sizlere tanıtmak istiyoruz. mylittleponyoyunlari.com adresinden yayın yapan Pony Oyunları sitesi pony oyunları dışında daha birçok çizgi film karakterinin oyunlarına ev sahipliği yapmaktadır. Onlarca kategoride binlerce flash oyun ile aradığınız çizgi film karakterinin oyununu oynama fırsatı sunuyor. Aynı zamanda diğer kız oyunları kategorileri ile tam da bir kız oyun sitesi desek herhalde abartmış olmayız. Ücretsiz denemek ister misin? O halde seni mylittleponyoyunlari.com a bekliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum