Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Ortalık Fena Karıştı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinop'ta yaşanan yangın ile ilgili ortalık biranda karıştı.Sinop'taki yangın ile ilgili konuşulduğu esnada Şaban Özcan sinirlenerek program yapımcısı Müge Anlı'nın üzerine yürüdü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Ortalık Fena Karıştı!
26 Haziran 2020 - 21:43

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinop'ta yaşanan yangın ile ilgili ortalık biranda karıştı.Sinop'taki yangın ile ilgili konuşulduğu esnada Şaban Özcan sinirlenerek program yapımcısı Müge Anlı'nın üzerine yürüdü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinop yangını olayının konuşulduğu esnada ortalık bir anda karıştı. “Kuyruk acısı” lafıyla öfke patlaması yaşanan Şaban Özcan, stüdyoyu birbirine katarken Müge Anlı’nın üzerine yürüyerek parmak salladı ve "Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burda durmuyorum' ifadelerini paylaştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün yayınlanan bölümünde Sinop’taki yangın olayının konuşulduğu esnada sinirlerine hakim olamayan Şaban Özcan, stüdyoyu birbirine katarken Müge Anlı’nın da üzerine yürüdü. Özel Güvenlik görevlileri ve Avukat Rahmi Özkan tarafından sakinleştirilen Özcan, yerine oturtuldu.

Sinop'un Türkeli ilçesinde 22 Nisan 2019’da tek katlı ahşap evde çıkan yangın sonrası, 1.5 aylık hamile olan 28 yaşındaki Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan sırra kadem bastı. Herkes ilk başta bu 3 kişinin yangında öldüğünü düşündü. 2 Ancak adli tıp ekibi yangından toplanan delilleri incelediğinde 3 kişinin evde olmadığını belirledi. Bu esrarengiz olayın tartışıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün ortalık karıştı. Canlı yayında olay çıkarken güvenlik ekipleri stüdyoya girerek müdahale etmek zorunda kaldı.Müge Anlı'da olay çıktı!

Olayın başından beri Nurten Özkaya'nın eşi Erdal Özkaya 'çok mutlu bir evlilikleri' olduğunu söylüyordu. Bugün yayına katılan Satılmış beyin ortaya attığı iddia ortalığı karıştırdı. Satılmış Bey, şunları anlattı: 'Bunların çok yakını olan bir köylümüz beni aradı. Bana dedi ki 'Abi köye gidince Nurten'in boşanacağını duydum. Bu yangın olmasaymış Nurten ayrılacakmış.' dedi. Satılmış Bey, iddiayı dile getiren kişinin Erdal Özkaya'nın dayısının oğlu Şanver Özcan olduğunu açıkladı. Erdal Özkaya dayısının oğlu ile aralarında husumet olduğunu söyleyerek iddiaya tepki gösterdi. Bir anda stüdyoyu karıştıran Erdal Özkaya, Satılmış'ın üstüne yürümeye kalktı. Bunun üzerine stüdyoya güvenlik ekipleri girdi.

BOĞAZINI SIKTI

Eşi Nurten ile bugüne kadar sadece aralarında bir kez problem olduğunu söyleyen Erdal Özkaya, "Ben şerefim adına söylüyorum. Eşimle bir kez problemim oldu. 2017 yılında oldu. Ama aramızda kavga olmadı" dedi. Bunun üzerine Nurten'in kız kardeşi Eda, o kavganın şiddetle son bulduğunu belirterek şunları anlattı: "Nurten, beni ağlayarak aradı 'Eda abla Erdal bize huzur vermiyor' dedi. O sırada Erdal boğazına sarıldı telefon kesildi.

Nurten'in arkadaşı Şenay Dalmaz konuşmaya başlayınca stüdyoda bir kez daha tansiyon yükseldi. Şenay Dalmaz, Nurten'in evliliğinde mutsuz olduğunu belirterek şunları söyledi: Erdal'ın Nurten ile evliliğinin bitme aşamasında olduğunu ben de duydum. Nurten'in 7 yıl süren evliliğinde mutlu bir evliliği olduğunu düşünmüyorum.

Olayın perde arkasında muhtar adayı Şaban Özcan'ın olduğunu iddia eden Şenay Dalmaz şöyle devam etti: Ben bu suçun organize olduğunu düşünüyorum. Aslında muhtarlıkla da ilgisi var. Çünkü öncesinden gelen içlerinde besledikleri kin, nefret ve mühür davasının bu olayı tetiklediğini düşünüyorum. Üstelik seçimden sonra oluyor. Şaban beyde bu kuyruk acısı olduktan sonra daha çok evler yanar.MÜGE ANLI’NIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

'Kuyruk acısı' lafını duyan Şaban Özcan öfke patlaması yaşadı. Yerinden fırlayan Şaban Özcan ortalığı birbirine kattı. Güvenlik ekipleri canlı yayının ortasına dalarken, Şaban Özcan Müge Anlı'nın üstüne yürüyüp parmak sallayarak "Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burada durmuyorum' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum