Mono Sağlık Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı

Mono Sağlık Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı

Editor: Van Haber
24 Ocak 2018 - 13:25 - Güncelleme: 17 Ağustos 2018 - 13:49

Kızlık zarı dikimi ameliyatı kızlık zarının çeşitli nedenlerle yırtılması ya da bozulması sonucu kızlık zarının onarımı ve tamiri işlemidir. Kızlık zarı dikiminin tıptaki ismi hymenoplsti’dir. Mono Sağlık Hastanesinde kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici onarım olmak üzere iki türde hizmet sağlamaktadır.

Kişinin isteğine bağlı olarak uygulanan işlem uzman hekimler tarafından hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir. Kızlık zarı dikimi lokal anestezi altında yapılan basit bir işlemdir. Bölge uyuşturulduktan sonra işleme başlanır. Kızlık zarı dikimi ortalama 5-10 dakika süren bir uygulamadır.

Mono Sağlık Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı

İzmir’ de faaliyet göstermekte olan Mono Sağlık Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Sağlığı konusunda uzman hekim kadrosu ve ileri teknolojik aletleri ile hizmetinizdedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve üstün başarısı ile günden güne büyüyen ve adından sıkça söz ettiren Mono Sağlık Hastanesi ilgileri üzerine toplamaktadır.

Mono Sağlık Hastanesinde genital beyazlatma, vajina daraltma, kızlık zarı dikiminin yanında kürtaj işlemi de uygulanmaktadır. Kürtaj genel anlamı ile rahmi gebelik materyallerinden tahliye etme işlemidir. Kürtaj da en sık kullanılan yöntem vakum kürtajdır. Vakum kürtaj anestezi ve ultrason ile günümüzde kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Kürtaj; 18 yaşından küçük ise ailenin, 18 yaşından büyük ve evli ise eşinin evli değilse de kendi rızası olmak koşuluyla kürtaj yapılabilir.

Genital Daraltma İşleminde Mono Sağlık

Genital daraltma vajinada meydana gelen yapısal veya fonksiyonel işlemleri düzeltmek için uygulanan bir işlemdir. Vajina yapısı gereği esnemeye, genişlemeye ve tekrar eski formuna dönmeye müsait bir yapıdadır. Bazen olağan dışı durumlarda örneğin vajinal doğum da defarmasyon oranı artmaktadır. Genital daraltma işlemi bu komplikasyonları kalıcı olarak tedavi edebilen bir yöntemdir.

Genital daraltma işlemi vajina genişlemesi ve sarkması yaşamakta olan pek çok bayanın tercihidir. İşinde uzman hekimler ile çalışma sağlayan Mono Sağlık Hastanesi hijyen ve sağlık üzerine sağladığı kaliteli çalışmaları ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Mono Sağlık Hastanesinin ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için 0232 440 90 90 – 0544 346 63 36 nolu telefon numaralarını arayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı