Monitor Minor Fiyatları, Kurulumu Monitor Minor Türkiye

Monitor Minor Fiyatları, Kurulumu Monitor Minor Türkiye

Monitor Minor Fiyatları, Kurulumu Monitor Minor Türkiye
17 Eylül 2019 - 17:41
Reklam

Monitor Minor Fiyatları, Kurulumu Monitor Minor Türkiye

Monitor Minor, gelişen teknolojinin insanların kullanımına sunmuş olduğu son derece özel bir yazılımdır. Bu yazılım ile insanlar, istedikleri kişi veya kişilerin mobil cihazlarını dinleyebilir ve etkin olarak bunların takibini gerçekleştirebilir. Bu işlem sayesinde insanlar bazen sevdiklerini dışarıdan gelen tehlikelere karşı koruma imkanı yakalarken, bazen de farklı sorunların çözümünü, buradan elde edilen bilgiler ile gerçekleştirilir. Bundan dolayı Monitor Minor, insanların yaşamlarına direkt etki eder ve onların kalitesini yukarı çıkaracak etkiyi yapar.

Monitor Minor Özellikleri

Monitor Minor özellikleri genel olarak teknik ve yetenek sınıflarında incelenebilir. Bu yazılımın teknik yanı oldukça kuvvetlidir, fakat genel olarak söz konusu yazılımla ilgili bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında ilgili yazılımın sadece Android sistemler çalışması gelir. Ayrıca bu yazılımın tamamen arka planda çalışması ve kendisini gizleme özelliği de vardır. Bu sayede insanlar, fark ettirmeden sevdiklerini takip etme imkanı yakalamış olur.
Casus yazılım adıyla da bilinen bu uygulama tarafından yapılan işlemler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:
 • Telefon dinleme
 • Ortam dinleme
 • Whatsapp takip
 • Facebook takip
 • Skype takip
 • Ortam izleme
 • GPS konum bulma
 • Web sitesi engelleme
 • İnternet geçmişi öğrenme

Monitor Minor Kurulumu

Monitor Minor kurulumu, sadece 3 dakika süren basit bir işlemdir. Söz konusu işlemi hemen herkes yapabilir. Eğer bu işlemi yapma noktasında zorlanacağını düşünenler varsa internette yer alan video üzerinden söz konusu işlemi gerçekleştirebilir. Bahse konu işlem, sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapılabilir.
Kurulum için öncelikle androidapk.biz adresinden yazılım hedef telefona indirilir. Daha sonra telefonun ayarlar kısmından gerekli izinler verilir ve kurulum tamamlanır. Son olarak internetteki videodaki ayarlamalar yapılır ve üyelik alınarak işlem sonlandırılır.

Monitor Minor Kullanımı

Monitor Minor kullanımı, sıradan bir insan tarafından dahi yapılabilir. Telefonu olan herkes bu yazılımı kullanma noktasında herhangi bir zorluk yaşamazlar. Yazılım, kendine özel bir panel üzerinden kullanılır. Bunun için hem hedef telefonun, hem de panele giriş yapılan telefonun internet bağlantısı olması gerektiği unutulmamalıdır.

Monitor Minor Aktivasyon Lisans Anahtarı

Monitor Minor kurulumu tamamlandıktan sonra sistem tarafından kullanıcılara 24 saatlik ücretsiz bir paket verilir. Bu paket sayesinde kullanıcılar 24 saat boyunca yazılımı test ederler ve özellikleri hakkında fikir sahibi olurlar. Bu süre sonunda yazılım otomatik olarak devre dışı kalır. Eğer yazılım kullanılmaya devam edilmek istenirse, Monitor Minor aktivasyon lisans anahtarı satın alınması ve bununla yazılımın tekrar aktif hale getirilmesi gerekir. Söz konusu lisans anahtarının farklı süreler için olan seçenekleri vardır. Bahse konu seçenekler sayesinde insanlar, ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılama imkanı yakalar.

Monitor Minor Türkiye

Monitor Minor Türkiye distribütörü olan firmamız, sizlere bu yazılım ile ilgili her türlü desteği sağlar. Söz konusu yazılıma ilişkin merak ettikleriniz ve teknik destek, firmamız tarafından sağlanır. Firmamız, sadece lisanslı yazılımların satışını yapar. Bu sayede kullanım esnasında sorun yaşamazsınız. Monitor Minor son derece gelişmiş bir altyapıya sahiptir ve bundan dolayı kaçak olarak kullanılması söz konusu dahi değildir.

Monitor Minor Fiyatları

Monitor Minor fiyatları, kullanım süresine göre farklılık gösterir. Fakat genel olarak fiyatların uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu yazılımı kullanmak için ödenmesi gereken rakamlar şu şekildedir:
 • 1 aylık kullanım 99 TL
 • 3 aylık kullanım 199 TL
 • 6 aylık kullanım 299 TL
 • 12 aylık kullanım 399 TL
Ödenmesi gereken rakamlar bu şekildedir. Kullanım süresi arttıkça, aylık bazdaki rakam düşer ve daha avantajlı hale gelir.
Detaylı bilgi ve satın almak için https://www.monitor-minor.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

YORUMLAR

 • 0 Yorum