Modern Tekstil Ürünleri

Modern Tekstil Ürünleri

Modern Tekstil Ürünleri
04 Kasım 2019 - 13:49

 

 
Ev, otel, banyo, restoran, kafe, hastane tekstil ürünleri konusunda yüksek kalite modern dizaynları sizlere sunan isatekstil.com.tr birbirinden özel kumaş modellerini sizlere sunuyor. Ranforce, nevresim kumaş, saten kumaş türlerini sizlere sunan site de insan yaşamını ilgilendiren her konu da tekstil ürünü bulabiliyorsunuz. Freedom, Napolyon, Vadi, Ginda markalarının ürünlerinin yanı sıra onlarca farklı tekstil ürününün yer aldığı bir tekstil sitesi olarak sizlere online satış hizmeti sunuyoruz. Toplu siparişleriniz için özel fiyat teklifi alabileceğiniz site de çizgili, saten, flanel, gofre, muslin, ranforce, döşemelik, hambez akfil, poly cotton, çarşaf pamuklu, renkli hasse pamuklu, aktif düz renk, saten desenli, pamuklu gibi birbirinden özel kumaş modelleri ve tekstil ürünlerini sizlere sunuyoruz.
 

Ranforce Kumaş

Özel bir kumaş türü olan ve zahmetli bir üretim sürecinden geçen ranforce kumaş birçok ünlü markanın kullandığı bir kumaş türü olup sitemizde onlarca farklı tekstil ürünü ile sizlere sunuluyor. Özellikle nevresim takımlarında kullanılan ranforce kumaş özel renk ve desenler ile sitemizde yer alıyor.
 

Saten Kumaş

 
Parlaklığın ve estetik kavramının vücut bulmuş hali olan saten kumaş sitemizde sizlere sunulan farklı bir kumaş türüdür. Saten kumaş kullanılarak üretilmiş tekstil ürünleri, nevresim takımları, çarşaflar ve masa örtülerini sitemizde bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Saten kumaş çeşitlerini www.isatekstil.com.tr/urun-kategori/napolyon-cizgili-pamuk-saten adresinden inceleyin.
 

Nevresim Kumaş

 
Her evin ihtiyacı olan ve yatak odalarının vazgeçilmez dekoru, aksesuarı haline gelen nevresim takım ürünleri birbirinden modern tasarımlar ile sizlere sunuluyor. Nevresim kumaş, Saten kumaş ve ranforce kumaş kullanılarak üretilmiş olan nevresim takımlarının yer aldığı sayfamızı incelediğinizde her zevke ve her kişiliğe hitap edecek özel nevresim takımlarının sizlere sunulduğunu görebilirsiniz.
 
İsa Tekstil Ürünleri olarak birbirinden modern dizaynlara, tasarımlara sahip olan, renkleri ile büyüleyen desenleri ile modernizmin sembolü haline gelmiş kumaşları, nevresim takımlarını ve tekstil ürünlerini sizlere sunuyoruz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum