Mimari Maket Ve Model Teknolojisi İle Kaliteli Hizmet

Mimari Maket Ve Model Teknolojisi İle Kaliteli Hizmet

Mimari maketçilik yapılması gereken planlanmış ve anlaşılması güç olan projelerin minyatürüdür. Mimari maket sayesinde 3D görünüm elde edilir bunun sayesinde hem planlanma aşamasında hem de satış aşamasında büyük kolaylıklar sağlar.

Editor: Van Haber
01 Şubat 2017 - 13:47 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 16:57

Mimari Maketçilik ne işe yarar?

Mimari maketçilik yapılması gereken planlanmış ve anlaşılması güç olan projelerin minyatürüdür. Mimari maket sayesinde 3D görünüm elde edilir bunun sayesinde hem planlanma aşamasında hem de satış aşamasında büyük kolaylıklar sağlar. Müşterilerin bitmemiş yapıyı satın almadan önce alacağı konut veya ofis gibi gayrimenkul'e bakabilme imkanı sunar bundan dolayı inşaat piyasasında mimari maketin etkisi büyüktür. Mimari maket yapımı uzmanlık gerektiren bir zanaat olması tecrübe gerektirmektedir biz sadece maket yapmıyoruz zanaatkarlık ile sanatı birleştiriyoruz. Firmamız sizin için 3D modelleri oluşturmak için son teknoloji 3D baskı, model, tasarım ve maket teknolojisi ile itina ile hizmet vermektedir. Piyasadaki birçok inşaat firması tanıtım veya sunumlarını yapabilmek için mimari maket ile sunumlarına zenginlik katarak, müşteri memnuniyeti aramaktadır. Biz bu talepler doğrultusunda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. İnşaat Maketi 'nin yanında peyzaj projesi de mutlaka yapılmaktadır. Çünkü binanın yanında çevrede müşteri için önemlidir ayrıca binaya uyumlu bir çevre ile estetik bir haz uyandırarak müşterilerinizi etkilemeniz de mümkün yani mimari maket'in önemli olduğu kadar çevrenin de maketi önemlidir. Profesyonel ekibimiz sayesinde en ince hesapladığımız yapıların orantılı bir ölçüde küçülttükten sonra yapım aşamasına başlıyoruz ve yaptığımız maketlerde sonradan düzeltme gibi daha başka işlemler yapabiliyoruz.

Büyük Hassasiyet Ve Detaylara Özen

Kullandığımız son teknoloji sayesinde en ufak geometrik şekilleri bile hassasiyet ile imal edebiliyoruz. Böylelikle mimarideki en ufak detayı bile görebilme imkanı sunuyoruz.

Alanında Profesyonel Ekimiz Sayesinde

Alanında profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyor ve müşterilerimizin en ufak isteklerini küçümsemeden itina ile yerine getiriyoruz.

Tam Zamanında Ve Kısa Sürede

Maket alanında kendini kanıtlamış olan firmamız zaman ile yarışmak zorunda kalmadan daha önce zaman çizelgesini hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin işini acele ile değil özen ile yapıyor. Ayrıca son teknoloji ve tecrübeli ekimiz sayesinde kısa sürede ve tam zamanında teslim garantisi veriyoruz.

Dünya Standartlarında

Dünya standartlarına uygun maketlerimizde malzeme kalitesini önde tutuyor ve bir o kadarda kaliteli ürün imal ediyoruz.

Temiz Ve Kaliteli Maket

Temiz kelimesi anlam bakımından bizim için birçok şeyi ifade ediyor mimarideki projeyi olduğu gibi aktarmak, projedeki keskin dönüşleri ve tüm kıvrımları en ince ayrıntısına kadar incelemek ve makete uyarlamak içinde bulunduğumuz sektörde en önemli noktalardan birisi olsa da bizim için kaliteyi getiren en önemli noktalar arasında yer almaktır. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde mimari makette dikkat ile üzerinde durduğumuz bir konudur.

Perspektif

Maketlerimizde orantılı küçültmenin getirdiği kusursuzluklardan biriside perspektiftir yani her büyük makette önemli olan bir nokta ise yandan bakıldığında perspektifteki ufuk çizgisidir. Ölçüleri 0 olan bir işçilikte, kesinlikle 0 bir perspektifte başarı elde edilir bizi diğer kuruluşlardan ayıran ve üstünde özenle durduğumuz konulardan bir diğeri de perspektiftir. Doğru bir geometri ve matematik ile mimari deki altın oranı yakalamak bizim profesyonelliğimizin en önemli noktalarından birisidir.

Renklerdeki Uyum Ve Renk Kontrastı

Estetik bir haz uyandırmak ve müşterilerinizin zevkine hitap edecek renkleri mimarinizde olduğu gibi aktarırken uyumuna ve kontrastına özenle değiniyoruz. Soğuk ve sıcak renklere dikkat ediyoruz zıt renklerin uyumsuzluğu konusunda hassas davranıyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu