Milli Takımda Eski Formaya Dönüş

Milli Takımda Eski Formaya Dönüş

2018 Dünya Kupası için grup mücadelelerinin sonuna doğru yaklaşırken takım formalarının tasarımları da yenilenmeye başladı.

Editor: Van Haber
20 Eylül 2017 - 23:37

2018 Dünya Kupası için grup mücadelelerinin sonuna doğru yaklaşırken takım formalarının tasarımları da yenilenmeye başladı. Ancak ülkemizin forma tasarımında ise geriye dönüş sinyalleri verildi. Zira en son tasarlanan formalar beğenilmemiş ve eskilerine yeniden dönülmesi talep edilmişti. Bu kapsamda ise Nike’ın forma tasarımları ile alakalı olarak ilk fotoğpraflar sosyal medya aracılığıyla paylaşılmış oldu.

Bantlı Forma

Birçok kimsenin beğendiği bantlı forma 2018 dünya kupasına katılmamız halinde milli takımımızın üzerinde olacak. Bu kapsamda esvaphane adlı hesaptan paylaşılan bu fotoğraflar ile birlikte bantlı formanın kesinleştiğini ifade edebiliriz.

Milli takımımızın giymiş olduğu formalar arasında yer alan kırmızı-siyah formalar ile birlikte turkuaz formalar taraftarlar tarafından beğenilmemişti. Futbolcular tarafından da tepki alan bu formalar böylelikle yeni turnuvada giyilmeyecek. Yeni formalar için ise milli takımımıza şans getirmesini temenni ediyoruz. Kalan mücadelelerimizde de başarılı sonuçlar elde ederek dünya kupasına katılmak için tüm ülke olarak sabırsızlandığımızı ifade etmek isteriz. Umarız ki millilerimiz bizlere bu heyecanı yaşatacaklardır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı