Milletvekili Gülaçar'dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Gülaçar'dan Ramazan Bayramı Mesajı
24 Mayıs 2020 - 16:05

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj yayımladı.  AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, sosyal medyada yaptığı Ramazan Bayramı mesajında, “Nimetlerin şükrünü, birlikteliğin gücünü, cem olmanın ihtişamını, paylaşmanın bereketini, sıhhatin kıymetini, bayramların değerini idrak edebilmek duasıyla. Ramazan Bayramınız mübarek olsun” ifadelerine yer verdi.

“ELDEN ÇIKTIĞINDA NİMETLERİN KIYMETİNİ ANLIYORUZ”

Ayrıca Milletvekili Gülaçar, Ramazan Bayramı mesajını kendi sesiyle seslendirdiği bir video paylaşımıyla Dünya’yı ve Türkiye’yi etkisi altına aldığı salgın sürecine dikkat çekerek ramazan bayramının önemine dikkat çekecek bir video paylaştı. Gülaçar, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Elden çıktığında nimetlerin kıymetini anlıyoruz. Birlikte olmanın güzelliğini yalnızken anlıyoruz. Cemaatle saf tutmanın tadını yalnız kıyamlarımızdan anlıyoruz. Paylaşmanın değerini bereketsiz fazlalıktan anlıyoruz. Sıhhatin kıymetini amansız hastalıklardan anlıyoruz. Bayramın güzelliğini sessiz ve renksiz sokaklardan anlıyoruz. Nimetlerin şükrünü, birlikteliğin gücünü, cem olmanın ihtişamını, paylaşmanın bereketini, sıhhatin kıymetini, bayramların değerini idrak edebilmek duasıyla. Ramazan Bayramınız mübarek olsun" dedi.

MİLLETVEKİLİ GÜLAÇAR’IN SESİNDEN RAMAZAN BAYRAMI PAYLAŞIMI:

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum