Migros Çalışma Şartları ve Görevlendirme

Migros Çalışma Şartları ve Görevlendirme

Perakende marketler zincirleri içerisinde Migros çalışma şartları ve sosyal haklara bakıldığı zaman Migros’un kalitesini burada da sergilediğini çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Editor: Van Haber
28 Ekim 2018 - 21:50

Perakende marketler zincirleri içerisinde Migros çalışma şartları ve sosyal haklara bakıldığı zaman Migros’un kalitesini burada da sergilediğini çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Migros çalışma şartları ve sosyal hakları şu şekilde açıklayabiliriz. Günlük molalar, çay ve yemek saatleri ile beraber çalışma saati 8 saattir. Bu 8 saatlik çalışma süresi genellikle aşılmıyor.

Migros çalışma şartları içerisinde bir diğer ilginç konu ise, her personelin kendi işi dışında başka bir iş yapmasının yasak olmasıdır. Bu ne demek diyenler için şu şekilde açıklayabiliriz. Diğer benzer market zincirlerinde bir kasiyer yeri geldiğinde reyonculuk, yeri geldiğinde mal indirme ve yerleştirme, yeri geldiğinde ise temizlik gibi pek çok işi yapmaktayken, Migros’ta böylesi bir durum söz konusu değildir.

Migros’ta tecrübeli kasiyerler bir süre sonra danışma bölümünde işine devam etmektedir ve diğer kasiyerlerden ve kasiyerlerin iş disiplini hakkında danışma görevlileri sorumludur. Migros’ta çalışmak için disiplinli olmanız gerekmektedir aksi takdirde iş hayatınız beklediğiniz kadar uzun sürmeyebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı