Medyum Rasim Hoca İle Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü Bağlama...
Reklam

Medyum Rasim Hoca İle Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü Bağlama Büyüsü Üzerine Derin Bir Sohbet

Üstad Medyum Rasim Hoca İle Derin Konular Üzerine Samimi Bir Sohbet Gerçekleştiriyoruz.... Kendisi Bizi Kırmadı Saolsun..

Editor: Ahmet Şahin
03 Nisan 2019 - 00:14 - Güncelleme: 03 Nisan 2019 - 01:47

Üstad Medyum Rasim Hoca İle Derin Konular Üzerine Samimi Bir Sohbet Gerçekleştiriyoruz.... Kendisi Bizi Kırmadı Saolsun..

 

Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Evlilik Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Cin Musallatı ve Daha Fazlası..

 

- Hocam, öncelikle bizi kırmadığınız ve söyleşimize olumlu yanıt verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bugün size insanların merak ettiği soruları soracağım ve siz de üstün bilginizle bizi bilgilendireceksiniz. Tekrar teşekkür ederim söyleşiyi kabul ettiğiniz için.

+ Ben size teşekkür ederim. İnsanlar daha çok hurafeler ve basmakalıp bilgilerle bir şeyler denemeye çalışıyor ve başarısız oluyorlar. Bu başarısızlığın temeline inmek lazım. İnsanlar kolay şeyleri tercih etmek yerine bizleri tercih etseler daha da huzur içinde yaşayabilirler. Buyrun, sorularınızı bekliyorum..

 

-          Hocam, internet büyük bir mecra ve burada gerekli, gereksiz milyonlarca bilgi var. Bunların yanında büyü tarifleri, ayetlere dayandırılarak yapılan kötü büyüler de var. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hangi sayfaya baksanız medyumdan geçilmiyor, gerçek medyumu nasıl anlarız?

+ Bunlar ahir zaman alametleri. Hız ve teknoloji kurbanı oluyoruz. İnsanlar interneti kötü amaç kullanıyorsa, buradan çeşitli büyüleri öğrenip, uyguluyorsa feci bir durumdur. Bunun önüne geçmek için güvenilir medyumlardan destek alınmalıdır. Medyum olduğunu eden binlerce sahte hoca var. Bunların önüne geçmek aslında kolay, yaptığı işleri, kurumsallığını sorgulamak yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

 

-          Hocam, toplumda büyük bir ateizm yaygınlığı var. İlahi dinleri reddeden milyonlarca insan var. Bunlar ile ilgili soruları sormadan önce, bütün ilahi dinlerde de varlığı kabul edilen cinler gerçekten var mıdır?

+ Cinler elbette vardır. Kur`an-ı Kerim`den örnek verecek olursak Zariyat 56`da şöyle diyor;

“Bismillahirrahmanirrahim;

Ve mâ halaktul cinne vel inse illâ li ya'budûni.

Sadakallahulaziym.”

Ne buyuruyor Yüce Rabbimiz burada? Ben cinleri ve insanları ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.

Açıkca cinlerin varlığından söz ediyor.

 

-          Allah razı olsun Hocam, başka merak edilen soru da Cinlerin insan üzerindeki etkisi üzerine. Cinler insanlarla irtibat kurarlar mı? Cinler kullanılarak büyüler yapılabilir mi? Başka bir insana cin musallat edilebilir mi?

+ İnsanlar var olduğundan beri cinler, insanlar üzerinde etki yaparlar. Bazen kara büyülerde, bazen iyi bir amaç için cinler kullanılır. Her şekilde insanlarla iletişim halinde olabilirler. Başka birisini cinlerin hedefine de koyabilirsiniz. Cinler de kavim kavim ayrılırlar insanlar gibi…

 

-          Etkileri var diyorsunuz yani Hocam?

+ Elbette vardır, hatta cinler insanlar gibidirler. Kendi içlerinde bölünürler, Müslüman, Hristiyanı, Ateisti, Deisti vardır. Krallıkları, sultanları, bebeği, çocuğu, genci vardır. Hisleri vardır tıpkı bizler gibi…

 

-          Peki Hocam, cin meselesi açılmışken sormadan olmaz, insanlara etkileri nelerdir?

+ Cinlerin insanlar üzerinde elbette etkisi vardır. Cinler insanlarla temas kurabilirler. Bazen çocukları korkutmak için “Gece dışarda çişini yapma, çarpılırsın.” Gibi.. Aslında bu kocakarı lafı değil doğru bir tespittir. Çünkü idrarını cinlerin yaşadığı bir alana yapmış olabilirsin. Bu gibi durumlarda temas, yani çarpılma durumu gerçekleşebilir. Çarpılma dediğimiz olay aslında cinlerle temastır. Bazı büyülerde cinler kullanılıyor, define aramada, ayrılmaya zorlamada, bağlama büyülerinde, at nalı büyülerinde… Cinlerin kullanılması yanlış bir uygulamadır ve tehlikelidir.

 

-          Sağ olun Hocam… Büyü konusu açılmışken, hocam büyüler hakkında çok soru geliyor. Büyüler gerçekten var mıdır? Büyüyü nasıl yapıyorsunuz?

+ Öncelikle bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederim. Büyüler insanlık tarihi boyunca çeşitli temellere dayandırılarak yapılan birtakım insan etkileme yöntemidir. Soruya gelecek olursak büyü elbette vardır. Ancak büyü adı biraz yanılgıya düşürüyor insanları. Büyü denilince akla hep kötü şeyler geliyor toplum nazarında. Her büyü kötü değildir, iki insanı birleştirmek, birbirine aşık etmek kötü müdür? Hemen hemen bütün büyüler dualarla yapılır, dualarla bozulur.  Yaptığınız yönteme göre değişir büyü… Biz büyüyü tılsımlarla, dualarla yapıyoruz. Elbette yöntemleri anlatacak değilim ama bize gelenler memnun kalıyor. İnsanı sıkıntıya düşürecek yöntemlerden kaçınıyoruz, büyücü değiliz çeşitli ilim ve bilimleri kullanarak yön veriyoruz sadece… İstenirse sitemize girip daha detaylı bakabilir merak eden gönül dostları : https://www.medyum.space/

 

-          Allah razı olsun Hocam, güzel bir söyleşi oldu inşallah kısa zamanda bir söyleşi daha yaparız. Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mıdır?

+ Allah sizlerden de razı olsun. Adımızı, sesimizi insanlara ulaştırmada yardımcı oluyorsunuz. Son olarak, insanlar bizlerden korkmasınlar. Adımızı kötüye çıkaran, gözünü para hırsı bürümüş, dinden uzak medyumlardan uzak dursunlar. Biz her türlü konuda insanlara yardım etmek için uğraşıyoruz ve bilgimizi, ilmimizi sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Allaha hamdolsun bu zamana kadar çözemediğimiz vaka azdır, buna gayret ediyoruz. Kardeşlerimiz bizi 0530 725 15 76 numaralı telefonumuzdan diledikleri zaman arayabilirler..

Medyum Rasim Hoca İle Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü Bağlama Büyüsü Cin Musallatı Üzerine Derin Bir Sohbet  Gerçekleştirdik .. Selamun Aleyküm (Allahın selamı sizin üzerinizde olsun), Hayırlı günler…

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takva: Omurgasız diyene MR'ı çeker gösteririz
Takva: Omurgasız diyene MR'ı çeker gösteririz
Athena Van’a Geliyor
Athena Van’a Geliyor