Mavvo: Dijital Çözümler

Mavvo: Dijital Çözümler
15 Mart 2019 - 11:43

Mavvo, her sektörden firmaların ihtiyaçları için dijital çözümler geliştirmeye devam eden bir firmadır. Mavvo; Dia Yazılım Aş.ile olan çözüm ortaklığı neticesinde birçok projede yer almış, tecrübe sahibi bir firmadır. Mavvo, bu birikimin yardımı ile birçok alanda her büyüklükte şirket için çözümler üretmeye devam etmektedir. Mavvo’nun misyonu tüm müşteri firmalarının çağın koşullarına göre işleyen bir yapıya geçiş yapabilmesidir. Mavvo, müşterilerinin yollarına güvenle devam edebilmeleri için destek verir.  Mavvo, firmaların ağır işleyen eski usul süreçler ile vakit kaybetmemesi için çalışmaktadır. Bu misyon ile müşterilerine dijital dönüşüm desteği sunmaktadır.

Mavvo, dinamik ekibi ile her geçen gün kendini güncellemekte olan bir kuruluştur. İnovatif bir yapılanmaya sahiptir.

Mavvo Modüler Çözüm Örnekleri

 

Stok ve Depo Yönetimi

 

Mavvo, depo ve stok süreçlerine hız kazandırmak için depo ve stok programı çözümler geliştirmiştir. Stoklarınızın içeriğini tek tıkla görebilir, listeleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı olan ergonomik bir uygulamadır. Barkodları ile veya isimlerini aratarak ürünlerinize kolaylıkla erişebilirsiniz. Transfer vb. süreçlerin online olarak takip edebilirsiniz.

Erp Muhasebe Yazılımı

 

Erp Muhasebe yazılımı bütün KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu hız ve pratikliği size sunmaktadır. Tüm ön muhasebe sürecini online yöneterek rakiplerinizin arkasında kalmamış olursunuz. Mavvo iş süreçlerinizi ağır aksak ilerlemekten kurtarır.

Finans Yönetimi

Ödeme ve tahsilat vb. finans işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde yönetmenizi sağlar.

CRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi


Müşteri tercihlerinden haberdar olmanızı sağlayıp bu doğrultuda hareket etmenizi sağlar. Bu program müşteri ilişkilerinizi sağlamlaştırmanızı amaçlar. Talebin ne olduğundan haberdar olup ona göre adım atabilirsiniz. Müşterilerinizle iletişim halinde kalmanızı sağlayarak bağınızı güçlendirebilirsiniz. Geniş bir müşteri veri tabanı oluşturmanızı sağlar bu program. Mavvo, firmanız için en uygun olan sistemi size sunacaktır. Satışlarınızın artmasında etkili olduğu tecrübeler sonucu bilinmektedir.

Bunlar gibi işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm süreçlerde Mavvo tecrübesi müşterilerinin yanındadır. Mavvo, bünyesinde bilişim uzmanlarının yanı sıra farklı dallardan çalışanları da katarak çok yönlü ERP çalışmalarını sürdürmektedir. İlk amacımız müşterilerin, firmaların ihtiyaçlarını iyi okuyabilmektir. Şirketin iş yapısına, ihtiyacına en uygun hizmeti sunabilmek bizim için önemlidir. Müşteri memnuniyetine sahip olmak ise Mavvo için en önemli değerdir.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum