Mağazalarınız Arası Tam Entegrasyon İçin Sentos

Mağazalarınız Arası Tam Entegrasyon İçin Sentos

Ürün yükleyip satış yapabildiğiniz sitelerde mağazaları tek bir yerden yönetmek hayal olmaktan çıkıyor. İleri teknolojiler ile tasarlanmış ve sizleri memnun bırakacak yazılım ile artık işleriniz aksamadan devam edebiliyor.

Editor: bazkriz
09 Ağustos 2018 - 11:23 - Güncelleme: 10 Ağustos 2018 - 23:50

Ürün yükleyip satış yapabildiğiniz sitelerde mağazaları tek bir yerden yönetmek hayal olmaktan çıkıyor. İleri teknolojiler ile tasarlanmış ve sizleri memnun bırakacak yazılım ile artık işleriniz aksamadan devam edebiliyor. N11 entegrasyon ile bu platformda bulunan iş yeriniz için gerekli adımlar başarıyla atılıyor. Tam otomatik olarak çalışan sistem farklı siteler içinde yüksek performans almanıza katkı sağlıyor. Örneğin Gittigidiyor entegrasyon hizmetiyle aynı anda her mağazanıza ürün yüklemeyi başarmak zahmetsiz oluyor.

 

Entegrasyonun Diğer Avantajları Nelerdir?

Farklı siteler üzerinde stok eşitleme ve anlık olarak takip edebilme imkânı doğuyor. Ayrıca verilen siparişlerin iletilmesi ve otomatik fatura kesme süreci de minimum düzeylere iniyor. Yüksek konfor ve kaliteyle kullanabileceğiniz Hepsiburada entegrasyon yazılımı sayesinde de verimli bir sürece sahip olunabiliyor. Tam ekranda internet üzerinde var olan tüm mağazaları görebilme ve anlık verileri analiz etme olasılığı da gerçeğe dönüşüyor.

 

Hem Ekonomik Hem de Çok Kolay Yazılım

Ara yüzü oldukça sade olan program, Pazaryeri entegrasyon seçeneği ile de beğeni topluyor. Aynı zamanda tek bir yerde tüm işlemleri yapabilme niteliği ile maliyeti de düşürüyor. Herhangi bir teknik servis ya da eğitim sürecine maruz kalmayacağınız uygulama, kurulum açısından da asla yük getirmiyor. Sizlerde çok daha fazlası için https://www.sentos.com.tr/ ile tanışın ve ne denli fark kattığını görün.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı