Macbook Servis Ve Tamir

Macbook Servis Ve Tamir

Macbook Servis Ve Tamir
16 Ekim 2019 - 14:32

Macbook Servis Ve Tamir

 

Saintscomputer ailesi olarak Macbook servis ve tamir işlemlerinizde yanınızdayız. Macbook servis hizmetlerimiz tecrübeli ve alanında başarılı uzman ekibimizle gerçekleşmektedir. Hizmet sıklıkları arasında Macbook ekran değişimi ve cam kırılmaları gelmektedir. Bunların dışında kasa yamulması ve klavye üstünde sıvı teması problemleriyle genel cihazlar bulunmaktadır.

 

 Macbook Servis ve Tamiri Nasıl Başlar?

 

 Arızalı Macbook servisimize ulaştıktan sonra arıza tespiti başlatılır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra detaylı bir rapor hazırlanıp müşteriye sunulur. Fiyat ve detaylı rapor incelendikten sonra Macbook tamiri ve servis işlemleri için onay alınır ise en kısa sürede tamir başlatılır.

 

 Macbook Servis ve Tamir İşlemleri

 

 Servis işlemleri yedek parçanın temini, işin zorluk seviyesi ve servis doluluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazen yedek parçalar ülkemizde bulunup kısa sürede ulaşılabilinir iken bazen yurt dışından getirilmek durumunda kalınabiliyor. Ana kart tamiri 1-3 hafta sürerken ekran değişimi ve sıvı teması işlemleri zorluk seviyesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

 Macbook servis ve tamir işlemlerimiz uzman ve deneyimli ekipler tarafından yapılıp dünya standartlarında ekipmanlar ile yapılmaktadır. Servisimizde tamamen orijinal yedek parçalar kullanılıp kesinlikle ucuz ve yan sanayi parçalar kullanılmamaktadır.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum