Lisanslı Oyuncaklar

Lisanslı Oyuncaklar

Editor: Van Haber
10 Mayıs 2019 - 01:18

Oyuncaklar çocukların ruhsal, fiziksel ve duygusal gelişimini destekleyen en önemli ürünlerdir. Oyuncak seçiminde çocuğun yaşı, sevdiği figürler ve gelişim süreci göz önünde bulundurulmalıdır. Firma Türkiye'nin her ilinde şubesi bulunan güvenilir ve köklü bir firmadır. Alış veriş yapmak için firma mağazalarına gidebileceğiniz gibi online sitesinden de sipariş verebilirsiniz. Belli bir alış veriş limitini geçtiğiniz zaman kargoya ücret ödemezsiniz.

Kız Bebek Oyuncakları

Piyasada birbirinden farlı tasarıma sahip birçok kız bebek oyuncağı bulunur. Kız bebek oyuncakları arasında barbie ve lol oyuncak en çok talep gören ve sipariş edilen oyuncaklardır. Firmanın sitesinde satılan her oyuncak lisanslı olup insan sağlığına zara vermez. Her oyuncak Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Firmadan aldığınız her oyuncakta CE etiketi vardır. Kız çocuklarının uyku arkadaşı olan ty peluş oyuncaklar kaliteli olmalıdır.

Erkek Çocuk Oyuncakları

Erkek çocuk oyuncakları için harika kanatlar gibi uçak oyuncakları en popüler oyuncaklardır. Daha çok harekete yönelik ve aktiviteye dayalı olan bu oyuncaklar erkek çocuk yaşlarına uygun olarak üretilmiştir. Çocukların gelişimine katkı sağlayan bu oyuncaklar cinsiyet ayrımı gözetmeden alınmalıdır. Oyuncakların cinsiyeti yoktur. Firmada her yaş grubuna ait oyuncak satışı mevcuttur. Nerf oyuncaklar Türkiye piyasasında yeni tanınırken, firmada aktif olarak Nerf oyuncağı satışı bulunur. .

Sipariş ve Kargo İşlemleri

Siteden sipariş vermek için öncelikle istediğiniz oyuncakların kodlarını seçerek sepete eklemelisiniz. Daha sonra ödemenizi yapmanız gerekir. Ödemesi yapılan ürünler için verdiğiniz adrese hızlı teslimat yapılır. Adresinize gönderilen oyuncakların faturaları içinde olur. Türkiye genelinde prestiji bir oyuncak markası olan armağan oyuncak firmasında istediğiniz her oyuncağı bulabilirsiniz. Hatta mağazalarda olmayan oyuncakları firmanın internet sitesinden bulup sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için firmanın internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi