Lıposuctıon Nedir?

Lıposuctıon Nedir?

Lıposuctıon Nedir?
13 Kasım 2019 - 20:05


Liposuction, vücutta özellikle belirli bölgelerde yoğunlaşan yağların vakumlama yöntemi diye de tabir edilen yöntem ile ameliyat ile alınmasıdır. Trio Klinik Merkezi de liposuction ( liposakşın ) alanında teknolojinin son gelişmelerini de bünyesinde barındırarak uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Lipocuction ile vücutlarındaki fazla yağlardan şikayetçi olan veya bölgesel sorunlar yaşayan kişilere güncel tedavi yöntemleri ile hizmet verilmektedir.
Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Liposuction yani okunuşu ile liposakşın operasyonu vücutta küçük kesitler ile birikmiş yağların bölgeden alınması operasyonudur.
  • Liposuction yöntemi ile vücuttaki fazla yağlar alınır ancak bu bir kilo verme yöntemi değildir.
  • Liposuction ameliyatı sonrası olası sarkma durumlarına karşı kişinin korse takması önerilmektedir. Korse 15 gün ile 2 aya arasında kullanılır. Bu süre liposuction operasyonu sonrası kişinin vücudunun sarkma durumuna göre belirlenir.
 
Uygulanan Liposuction Yöntemleri Lazer
Liposuction: Bu yöntem ile yağlar lazer ışını ile parçalanarak kanül yardımı ile de vücuttan alınır.
Vaser Liposuction: En çok tercih edilen bu yöntem, ses dalgaları ile yağ hücrelerinin sıvılaştırılarak paralanmasını sağlar.
Lazerlipoliz: Bu yöntem ile kişinin tek seansta kişinin fazla yağlarından kurtulması sağlanır.
Trio Klinik Merkezi uygulanan yöntemlerde son teknoloji ile güncel hizmetler vermektedir. Op. Dr. Çağdaş Orman bu alanda hastaları tarafından beğeniler toplayan bir doktor olmuştur. liposuction ( liposakşın )yaptırmayı düşünenlerin bir de Trio Klinik hizmetlerine göz atması tavsiye edilmektedir.
https://trioklinik.com.tr/yag-alma-liposuction/
https://trioklinik.com.tr/liposaksin-nedir/
https://trioklinik.com.tr/vaser-liposuction-nedir-nasil-yapilir/
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum