Liposuction'a Teknolojiden Bir Tekme Geldi! Ameliyatsız, Kesiksiz Fazlalıklarınızdan CoolSculpting İle Kurtulun!

Vücudunuzda istemediğiniz yağlar, bölgesel birikmeler gibi estetik açıdan sorun yaratan yağlardan kurtulmak için spor ve diyet yapıyor yine de kurtulamıyor musunuz? Bu gayet normal bir durumdur.

Liposuction'a Teknolojiden Bir Tekme Geldi! Ameliyatsız, Kesiksiz Fazlalıklarınızdan CoolSculpting İle Kurtulun!
27 Mayıs 2020 - 23:16

Vücudunuzda istemediğiniz yağlar, bölgesel birikmeler gibi estetik açıdan sorun yaratan yağlardan kurtulmak için spor ve diyet yapıyor yine de kurtulamıyor musunuz? Bu gayet normal bir durumdur. Çünkü bölgesel yağlardan kurtulmak diğer bütün yağlardan kurtulmaktan çok daha zordur. Peki ya bu yağlardan kurtulmak için sadece cerrahi yollara mı başvurulabilir? Hayrı bu da yanlış bir inanıştır. Teknolojinin en güzel getirilerinden olan ve alanında uzman olup her zaman yenilikçi olan CoolClinic tarafından uygulanan coolsculpting uygulaması herhangi bir cerrahi yol içermez ancak bölgesel fazlalıklardan kolaylıkla kurtulmanızı sağlar. Soğuk lipoliz de denilen yöntem herhangi bir kesi, iyileşme süreci ya da yan etki içermeden kalıcı bir şekilde bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlar. Kısa süren bir operasyon ile 4-6 ay arasında bölgesel kilolardan çabucak kurtulmuş olursunuz. Bizler de merak edenler için CoolClinic ile görüştük ve uygulama hakkında daha fazla detay öğrendik. İşte bütün detaylar…
 
Diyete ve egzersizlere karşı büyük bir inat gösterene bölgesel yağlardan kurtulmanın hem en hızlı hem de en güvenilir yolu, son teknoloji olan coolsculpting yöntemidir. Bu uygulama sayesinde herhangi bir şey hissetmeden, işlemlerin farkında olmadan uygulama yapılan alanlarda %30 kadar azalma yaşanacaktır. Zaman ilerledikçe vücuttan metabolizma ile uzaklaştırılmış toplam yağ hücre sayısı da büyük artış gösterecektir. Erişkin olan her yaştan her cinsiyetten insana bu uygulama uygulanabilmektedir ve özellikle de şehir yaşantısının, hareketsiz yaşamın getirdiği bölgesel fazlalıklardan kurtulma sağlanacaktır. En önemli kısım ise uygulamada herhangi bir cerrahi müdahale dolayısıyla da iyileşme süreci olmamasıdır. Yani seans sonrasında hemen günlük yaşama dönülebilir.
 
CoolSculpting ve Liposuction Farkları
 
    Vücudumuzdaki inatçı yağlardan kurtulabilmek için en kolay ve en kalıcı olan yol kuşkusuz coolsculpting yani soğuk lipoliz nedir yöntemidir. Tedavi alanlarına, uygulama yapılabilen bölgelere bakıldığında çok geniş alana sahip olduğu görülmekte ve yalnızca soğutma işlemleri kullanılarak yapılıyor olması da beğenilen, tercih edilen bir uygulama olmasını tetiklemektedir. Bütün bu işlemler sonucunda yağ hücrelerinin yapısı bozuluyor ve bu bozulan hücreler vücuttan metabolizma yoluyla uzaklaştırılıyor. FDA tarafından da onaylı olan uygulama, dünyada sayısız kişiye uygulanmış ve her birinden de olumlu dönüşler elde edilmiştir. Yağ hücrelerinden bu kalıcı kurtuluş da bu yönteme olan ilgiyi arttırmıştır. Cerrahi bir yöntem olan liposuctiona karşı olan avantajlarına bakacak olursak;

  • Cerrahi değildir ve dolayısıyla da anestezi veya iyileşme süreci gerektirmez. Böylece günlük hayatta kısa bir süre ayrılarak uygulama yaptırılabilir ve günlük hayata hemen dönüş sağlanabilir.
  • Kas üzerindeki yağ dokusunu hedef alır, diğer hiçbir hücre ya da dokuya etki etmez. Böylece vücutta dalgalanmalar oluşabilir.
 
Bölgesel yağlarınız varsa ve bunlardan kolaylıkla kurtulmak istiyorsanız eğer en doğru yöntem bu olacaktır. Daha detaylı bilgiler ve sorularınıza yanıtlar için https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum