LG Gram 15 Özellikleri

LG Gram 15 Özellikleri

LG Gram 15 Özellikleri
12 Mart 2020 - 22:26

Ürettiği kaliteli cep telefonları ile yıllardır dikkat çeken teknoloji devi LG şimdi de harika bir performans ve hafiflik vaat eden dizüstü bilgisayarıyla karşımızda. Adını ekran boyutunun 15 inch olmasından ve kuş tüyü kadar hafif oluşundan alan ürün estetik özellikleri ve donanım zenginliğiyle dikkat çekiyor. LG'den yeni dizüstü bilgisayar LG Gram 15 hakkında bilinmesi gerekenler ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
 
LG Gram 15 Özellikleri
Öncelikle ürün Windows'un son işletim sistemi olan Windows 10 yüklü bir şekilde elinize ulaşıyor. 6. nesil Intel Core i5 ve i7 olmak üzere iki ayrı seçeneği mevcut. Yurtdışı fiyatı i5 işlemcili model için 1100$, i7 işlemcili model için ise 1500$ olarak belirlenmiş. Türkiye pazarına henüz giriş yapmadığı için Tl üzerinden fiyatı ne olur şu anda bilemiyoruz ama fiyat/performans oranıyla dikkat çeken LG'nin bu ürünün fiyatıyla da müşterilerinin yüzlerini güldüreceğine eminiz.
 
Bir diğer çarpıcı özelliği ise öncelikle profesyonel oyuncuları ve yüksek performans beklentisi içerisinde olan tüm kullanıcıları mutlu edecek türden. Birçok kullanıcı bilgisayardan maksimum hızda faydalanmak adına aldıktan sonra SSD taktırıyor. Ancak bu durum ürünün garanti kapsamından çıkmasına sebep olabildiği gibi maliyetli de. Gram 15 256 GB SSD içeriyor. İlerleyen günlerde 512 GB SSD kapasiteli modelinin de çıkacağını belirtmeden geçmeyelim.
 
8 GB RAM'e sahip yeni nesil bilgisayar LG Gram 15, tüm bu özelliklerine rağmen sadece 980 gramlık ağırlığı, estetiğe de önem verenlere hitap eden altın rengi metal kasası ve 7 saat pil ömrü özelliği ile dikkat çekiyor. Bu kadar uzun pil ömrüyle teknoloji pazarındaki nadir modellerden biri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Full HD IPS panelli ekranını da unutmamak lazım. Üstelik USB 3.0'ün yanında micro sd, micro USB ve HDMI bağlantı noktalarına da sahip. Tubidy için tıklayınız.
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum