Lezzetin Üst Noktası: Trabzon Pidesi

Lezzetin Üst Noktası: Trabzon Pidesi

Lezzetin Üst Noktası: Trabzon Pidesi
14 Kasım 2019 - 12:12

Lezzetin Üst Noktası: Trabzon Pidesi 

 

Sadece Karadeniz Bölgesinden seçilen malzemeler ile yapılan Trabzon pidesi herkesin damak tadına hitap edecek kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Tamamen organik olan bu pidelerde lezzet ön planda tutuluyor. Sadece on dakika içerisinde menüler hazırlanıp gelen misafirlere sunulmaktadır. Evden sipariş vermek isteyenler de lider pide merkez şube numaralarını arayarak siparişlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilir. 

 

 Karadeniz Pidesi Çeşitleri 

 

 İlk seçenekler arasında peynirli Karadeniz pideleri yer alıyor. Sadece peynirden oluşan bu pideler vejeteryan tüketimler için de idealdir. Peynirli pidelere ek olarak bir ya da iki tane yumurta kırdırılabilir. Kahvaltılar için ideal olan peynirli pideler lezzetinin yanı sıra son derece doyurucu olmasıyla da biliniyor. 

 

 Bir diğer seçenek ise kavurmalı pidedir. Dana ya da kuzu etinden yapılan kavurmalı pideler günün her öğününde tamamen tercihe bağlı olarak tüketilebilir. Yine peynirli pidelerde olduğu gibi pidenin tam ortasında bir adet yumurta sarısı da bulunuyor. 

 

 Müşterilerin damağında tadı kalan bir diğer özel seçenek ise kıymalı pidedir. Sabah kahvaltıları dışında öğün aralarında ve akşam yemeğinde de rahatlıkla tüketilebilir. Kavurma ve kaşar lezzetini bir arada sunan pideler de özel fiyatları ile birlikte takdim ediliyor. Menülere online olarak göz atmak ve siparişleri de online olarak tamamlamak mümkün.

 

 Menüye git seçeneğine tıklayan alıcılar o günün menüsünü ürün görselleri ile birlikte inceleyebilir. Siparişler toplamda yirmi dakika içerisinde verilen adreslere teslim edilmektedir. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum