La RochePosay

La RochePosay
07 Eylül 2019 - 23:48
Reklam

La RochePocay dermo kozmetik ürünler üretmek adına eczacı Rene Levayer tarafından üretilmiştir.  Firma, Fransa’nın kaplıcalarıyla ünlü La RochePosay’da kuruldu. Bu bölgenin termal sularını kullanan La RochePosay amacı kuru, yağlı ve hassas ciltlerin sorunlarını en aza indirmek. Bu termal suyun en büyük özelliği içerdiği minareller sayesinde cilde çok faydalı olmasıdır.

Cilt Dostu La RochePosay Ürünleri

Cildimiz gün içerisinde yıpranabilir, yağlanabilir. Çözüm üretmek isteriz ya da daha iyi bir ürün kullanmak. La RochePosay termal mineraller ile zenginleştirilmiş doğal ürünlerini sizlere sunmaktadır. Yağlı, normal, kuru hatta hassas olan ciltler için ayrı ayrı araştırmalar yapan markanın ürünleri yatıştırıcı, rahatlatıcı ve antioksidan formülü ile her cilt sorununa yardımcı olmaktadır.

La RochePosay cilt bakımının yanı sıra makyaj ürünleri, saç bakım ürünleri, güneş koruyucu ürünleri, nemlendirici kremlerden vücut yıkama jeline kadar birçok ürüne ev sahipliği yapıyor. Ürettiği ürünlerde hiçbir katkı maddesi kullanmayan ve ürünleri tamamen doğal olan marka cilt sağlığını düşünenlerin ilk tercihi bilinmektedir. Bu markanın ürünlerini incelemek için https://www.kozmela.com/la-roche-posay sayfasını ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum