Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı belli oldu

İki sezondur ekrandan uzak kalan 'Kurtlar Vadisi'nin tekrar başlayacağı haberi, fenomen dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı belli oldu
14 Eylül 2019 - 00:36

Yayınlandığı dönem büyük reyting başarısı elde eden dizi dijitale geliyor. 1.5 milyon üyesi olan Netflix'in, yaş ortalamasını artırmak ve orta yaş abone kazanmak için 'Kurtlar Vadisi'ni yayınlayacağı iddia edildi.

2 Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı belli olduNecati Şaşmaz'ın sahibi olduğu Pana Film'in, bir sezonu hazır olan 'Kurtlar Vadisi Kaos' için Netflix'le her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi. Çekimleri kasım ayında başlayacak 'Kurtlar Vadisi Kaos'da, Necati Şaşmaz ve Defne Samyeli'nin başrollerde yer alacağı konuşuluyor.

Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı belli oldu

2020 yılında yayınlanacak 'Kurtlar Vadisi'nin, 'Kaos' sezonu ile birlikte 15 Temmuz darbe girişiminden sonraki olayları konu alacağı belirtildi. 4 Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı belli oldu15 Ocak 2003'te başlayan yapım, şu ana kadar Show TV, Kanal D, Star TV ve TNT'de izleyicisiyle buluşmuştu. 'Kurtlar Vadisi' hayranları, dizinin duyurusu için beklemeye geçti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum