Kreatif reklamcılık

Teknoloji ile birlikte hayatımızda ki yeri azımsanmayacak kadar önemli olan reklamlar adeta piyasaya yön vermektedir.

Kreatif reklamcılık
16 Mart 2019 - 03:05
Reklam

 

Teknoloji ile birlikte hayatımızda ki yeri azımsanmayacak kadar önemli olan reklamlar adeta piyasaya yön vermektedir. Bugün piyasadaki tek gastronomi reklam ajansı olma özelliğini taşıyan www.minimalista.com.tr sitesi Bengühan Bora tarafından kurulan bir ajanstır. Firma kreatif işler çıkararak gastronomi firmalarını desteklemektedir. Restoran ajansı tüm yiyecek ve içecek sektörünü kapsayıcı bir şekilde hizmet verir. Birçok sektörde olduğu gibi yiyecek ve içecek sektöründe de reklam ajansı büyük bir role sahiptir. Firma reklam alanında deneyimli, dinamik bir ekip ile her türlü kreatif reklamları üretebilir.


Gastronomi Reklam Ajansının Amacı Nedir?


Yemek bilimi olarak adlandırılan gastronomi sektörü en çok yatırımın yapıldığı sektördür. Çünkü yiyecek içecek insan hayatının merkezidir. Dolayısı ile zaman zaman reklam ajansları istenilen sonucu çıkaramayabilir. Bu durumlarda özel reklam planlaması yapılması gerekir. Yapılan planlamada reklam ajansı ve reklamı veren firma ortak çalışır. Herkes tarafından bilinen restoranların yanında butik restoranlarda bu hizmetlerden yararlanabilir.


Gastronomi Reklamlarından Faydalanan Kuruluşlar


Gastronomi oldukça geniş bir sektörü bünyesinde barındırır. Bunların başında oteller, gastronomi eğitimi veren kurumlar, butik ya da zincir pastaneler ve daha birçok kurum gastronomi reklamlarından yararlanabilir. Ayrıca firmadan otel ajansı olarak profesyonel hizmet alabilirsiniz. Firma kurulduğu günden beri her geçen gün büyüyen ve sektörün reklam ihtiyacını karşılayabilecek bir alt-yapı ile hizmet veriyor. Firma reklamı yapılacak her kurum için özel bir çalışma ekibi ve çalışma planı yapar.


http://www.minimalista.com.tr/


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum