Kombi Arızasında Onarım İçin Profesyonel Servis

Kombi Arızasında Onarım İçin Profesyonel Servis

Doğalgaz gibi son derece ekonomik olduğu kadar hem temiz hem de konforlu bir yakıt sistemi ile çalışan kombiler, yaygın şekilde hem bireysel hem de kurumsal alanlardaki ısınma ihtiyaçları için kullanılıyor.

Editor: vadi
29 Kasım 2018 - 20:50 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 23:01

 

 

Doğalgaz gibi son derece ekonomik olduğu kadar hem temiz hem de konforlu bir yakıt sistemi ile çalışan kombiler, yaygın şekilde hem bireysel hem de kurumsal alanlardaki ısınma ihtiyaçları için kullanılıyor. Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi merkezi bünyesinde, alanında uzman ve sertifikalı kombi uzmanları ile kombi cihazlarında yaşanan problemlerin giderilmesi için tüketicinin yanında bulunuyor. Bu durum kombilerin özellikle arızalanmaları durumunda gerekli onarımın hemen yapılması ve kesinlikle ehil kişiler tarafından yapılması konusunda büyük bir önem taşımaktadır. Kombinin marka ve modeline göre en uygun teknik teçhizatı hazır bulundurmanın yanında hızlı ve yerine servis çözümleri için orijinal yedek parçalarını da bulunduruyor. Böylelikle tüm müdahaleler, gereklilik teşkil eden her an hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

 

21. yüzyılda yapılan binalarda özellikle çevreci yakıt sistemi olan doğalgaz uyumluluğunun sağlanması sayesinde her evde veya işyerinde kombi kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Küçükbakkalköy Demirdöküm Kombi Servisi merkezimiz ise olağan kullanım şartları çerçevesinde yılda en az iki defa periyodik yaptırılması gereken kombi bakım işlemleri başta olmak üzere tüm kombi sorun ve ihtiyaçlarında tüketicilere, profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kombiler, temel çalışma prensiplerinin kolaylığı ve tabii ki tasarruflu yapıları ile eski dönemlerde kullanılan ve uzun uğraşlar gerektiren soba yakma ya da yüksek maliyetlere neden olan elektrik soba gibi sistemlerin yükünden kurtulabilme şansı veriyor.

 

Kombi arızası ile ilgili olarak yapılan onarım müdahaleleri ve ayrıca uygulanan parça değişim işlemleri için garanti desteği veriliyor. Bu garanti desteği dahilinde 1 yıllık süre zarfında ilgili fonksiyonda ya da ilgili parçada bir arıza meydana gelirse garanti desteğinden kullanıcının faydalanabilmesi sağlanıyor. Soğuk hava şartları altında böyle bir mağduriyetin yaşanmaması için kombi arızasının Küçükyalı Demirdöküm Kombi Servisi merkezi uzmanlarınca yerinde müdahale onarılmaktadır. Böylelikle gereksiz vakit kayıplarının yaşanmaması ve dolayısı ile cihazın yeniden ilk günkü kalite performansında kullanılabilir duruma getirilmesi sağlanıyor. Kombi arızasının onarımında sunulan 1 yıllık garanti hizmeti ve şeffaf kombi servisi hizmetleri sayesinde kombi arızaları son derece güvenilir hizmet standartlarında gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle tüketicinin her kombi arızası ve bu arızalar için gerekli olan müdahaleler hakkında bilinçli olmaları sağlanabiliyor.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı