Kolay Av

Firmamız, atıcılıkta uzun yıllardan bu yana tecrübe edinmiş olan bir firmadır. Çok uzun süredir bu alanda çalıştığımız ve yine bu alan hakkında ürünleri kullanarak tecrübe edindiğimiz...

Editor: bazkriz
25 Ekim 2018 - 14:39 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 15:39

Firmamız, atıcılıkta uzun yıllardan bu yana tecrübe edinmiş olan bir firmadır. Çok uzun süredir bu alanda çalıştığımız ve yine bu alan hakkında ürünleri kullanarak tecrübe edindiğimiz için tüm ürünlerimizi tanıyarak satmaktayız. Bu da müşterilerimizin gerçekten ihtiyacı olan ürünleri almalarını sağlamamıza zemin hazırlamaktadır. Müşteri odaklı çalışmamız nedeni ile de tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

 

Ürünlerimiz

Kolayav.com adındaki sitemizde yüzlerce çeşit ürün yer almaktadır. Kurusıkı tabanca, pellet, co2 tüp ve BBS ürünlerimiz arasındadır. Ayrıca sitemizde havalı tabanca, havalı tüfek gibi ürünler de yer almaktadır. Okçuluk ürünleri, kurusıkı ses mermisi, çeşitli silah kılıfları, yedek şarjörler de sitemizde bulabileceğiniz ürünlerdendir. Ürünlerimiz farklı renklerde de satılmakta, bu sayede müşterilerimiz kendi zevklerine göre ürün seçimi yapabilmektedir. Örneğin airsoft silah ürünümüzün siyah ve çöl rengi olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Tüm bu silah ürünlerinin dışında kamp kurduğunuzda hayatınızı kolaylaştırabilecek olan kaliteli ve uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz çadır, uyku tulumu, kamp masası, kamp sandalyesi, kamp mutfak aletleri de sizlerin hizmetinize sunduğumuz ürünlerimizdendir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çok uzun süredir av ile ilgilendiğimiz ve artık bu alanda uzmanlaştığımız için sektörümüzde en çok tercih edilen firmayız. Sattığımız hemen hemen her ürünü daha önce kullandığımız için de sattığımız tüm ürünler hakkında bilgiliyiz. Ayrıca sitemiz üzerinden ve WhatsApp hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

https://www.kolayav.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek