Kıylık: Kazanan Edremit Olacak

31 Mart yerel seçimleri için son hazırlıklarını yaptıklarını beyan eden AK Parti Edremit İlçe Başkanı Avukat Savaş Nurullah Kıylık, Edremit’in Pazar günü AK Belediyecikle kavuşacağını söyledi.

Kıylık: Kazanan Edremit Olacak
30 Mart 2019 - 23:35
Reklam

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Avukat Savaş Nurullah Kıylık iki ay boyunca geceli gündüzlü çalışma yaptıklarını söyledi. Kıylık, ilçe belediye başkan adayı İsmail Say, belediye meclis üyeleri ve yeni dönem adayları, kadın ve gençlik kollaı ile birlikte yekvücut olarak olağanüsü çalışmalara imza attıklarını belirtti.

Başkan Kıylık, “Kampanya sürecimiz boyunca her sabah 09.00 – 23.00 arası 17 grup ve 200 kişilik ekibimizle her an sahada olduk. Sırasıyla broşür, proje kitapçığı ve vatandaşa mektup dağıtımları ile üç defa tüm Edremit halkımızın kapısını çaldık, gönüllerine dokunduk. Yaklaşık 180 mahalle toplantısı gerçekleştirdik. Üye ziyaretleri kapsamında 11.000 üyemizi telefon ile aradık. İlçemizin kanaat önderleri, muhtarlarımız ve din adamlarımızla birkaç kez toplantı düzenledik. Aşure ikramlı 5 büyük halk buluşması bir büyük miting gerçekleştirdik. Farklı mahallelerimizde açmış olduğumuz 5 seçim ofisimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile doldu taştı. Her gün bir okulun tüm sandık görevlilerimizi ilçe binamızda eğitime tabi tuttuk. Bu gün de hukukçularımız, Bina sorumlularımız, sandık yönetim kurulu üyelerimiz ve müşahitlerimizle bir araya geldik. Teşkilat olarak üzerimize düşen ne varsa yerine getirdik. Pazar günü de sandıklarımızı mükemmel bir şekilde koruyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” Şeklinde konuştu.

Erdoğan Edremit'ten Umutlu

Başkan Kıylık: “Üç gün evvel Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, muhteşem Van Mitingi sonrası havaalanına giderken yol üzerinde bulunan merkez seçim ofisimizi ziyaret ettiler. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan “Edremit ile ilgili iyi haberler alıyorum.” dedi. Bu ifadenin büyük onur ve motivasyon olduğunu belirten Kıylık, “Pazar günü gerçekleştirilecek 31 Mart Yerel Seçimlerinde Edremitli hemşerilerimizin iradesini hizmetten ve memleketin refahından yana kullanacaklarından eminim. 31 Mart Pazar günü Edremit, İsmail SAY diyecek, Edremit Necdet Takva diyecek. Edremit AK Belediyecilik diyecek inşallah.” İfadelerini kullandı.


4-920.jpg


YORUMLAR

  • 0 Yorum