Kışı Sıcacık Geçirmeniz İçin Tesettür Kaban Modelleri

Kışı Sıcacık Geçirmeniz İçin Tesettür Kaban Modelleri

Kışı Sıcacık Geçirmeniz İçin Tesettür Kaban Modelleri
04 Aralık 2019 - 16:03

Kışı Sıcacık Geçirmeniz İçin Tesettür Kaban Modelleri

Kış artık tam anlamıyla geldi! Sizde bu kışı hem sıcak hemde şık geçirebilirsiniz. Tesettür kabanların en güzel yanı uzun olmasından dolayı vücudumuzu soğuktan tamamen korurlar. Çevremizde pek çok modelle karşı karşıya geliyoruz ve haliyle kafamızda karışıklık oluşabiliyor. Hangisi tarzıma daha uygun? Hangi rengi daha rahat kullanabilirim? gibi birçok soruyla karşılaşıyoruz. Bende sizlere fikir olabilmesi için 2019-2020 sezonunun en çok tercih edilen modellerini derledim.

Kaşe Tesettür Kabanlarla Şıklığını Koru!

Beli lastikli modelleri kesinlikle düşünmelisiniz! Duruşu ve zerafeti nedeniyle epey tercih edilen bu modellerin şapkası kürklü olanları ayrıca güzel duruyor. Kaşe kabanlarda kürk detayları kabanı olduğundan daha gösterişli ve hareketli gösteriyor. E soğuk kış günlerinde koyu renkler giyerken bizim de aradığımız bu değil mi? 

Dış giyim ürünü alırken genellikle her renk ile uymasına dikkat edilir. Kendinizi sınırlamayın ve güneş gibi parlayın. Kışın genellikle kot ve siyah pantolonlar kullanıyoruz. Bu iki modelde her renkle uyum sağlayacaktır. Hali hazırda içimizdeki tunik, triko veya kazak yani giydiğimiz kıyafet pek gözükmediği için kendinizi sınırlamanıza gerek yok. 

Eğer kilolu olduğunuzu düşünüyor ya da beli bağcıklı modelleri beğenmiyorsanız alacağınız kabanı diz altı seviyesinde tutabilirsiniz. Tamamen bileklere kadar ve bol olan kabanlar sizi oldukça kısa gösterecektir.

 

Kapitone Kaban ile Spor Rahatlığın Keyfini Çıkarın

Kapitone kabanlar diğerlerine göre daha spor tarza sahiptir. İçi sıcacık tutan bu kabanlar spor rahatlığın adresi haline geldi. Pek çok kişi tarafından tercih edilerek kullanılan bu kaban modellerine dolabınızda yer vermelisiniz.

Kapitone kaban alırken kalitesine dikkat etmelisiniz. Rahat ve şık görüntü istiyorsanız aradığınızı buldunuz. Birçok model arasında ayrıca kapitone ve kaşe karışımı kabanlarda bulmanız mümkün. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum