Kışa Girmeden Öncelikli İşiniz Nedir?

Kışa Girmeden Öncelikli İşiniz Nedir?

Kışa Girmeden Öncelikli İşiniz Nedir?
24 Haziran 2019 - 11:08

Başlığa bir cevap vermek gerekiyorsa elbette kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmak.Özellikle kış aylarında yapılan kampanyalardan faydalanarak petek temizliğini oldukça ucuza getirebilirsiniz.Zamanla devir daim eden su peteklerinizde çamurlaşır ve peteklerinizi tıkar. Bu şekilde çalıştırdığınız petekler kesinlikle ısınmaz. Ve zamanla kombinizin ömrünü de azaltır.

Normal şartlarda peteklerinizin her yanı aynı sıcaklıkta olmalıdır.Eğer altı soğuk sadece üst yanıyorsa kesinlikle temizleme zamanınız gelmiştir.Petek temizliğini atlamak ihmal etmek birçok açıdan size zarar verir.Eviniz yâda ofisiniz ısınmazsa hasta olabilirsiniz.Üstelik kombiyi çok açtığınız için gereksiz yere yüksek faturalar ödersiniz.

Petek Temizliği ve Bakım Servisleri Hakkında

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ulaşan hizmet ağları olan birçok şirket bulunuyor.Nitelikli personel ile hizmet sunan birçok firma var ve her geçen gün petek temizliği hakkında gelişiyorlar. Rekabet sizlere daha hızlı şekilde almanıza ve fiyat avantajlarından faydalanmanıza yol açıyor.

Petek Temizleme İlacı Nedir?

Petek temizliğinde son dönemlerde kullanılan kimyasallar peteklerin paslanmasını da önlüyor.%100 müşteri memnuniyeti sağlayan ilaçlar var. Yıllar önce çamaşır suyu ve kezzap ile temizlik yapan firmalar şuan kendilerini yenilediler yâda kapattılar.Neden mi? Çünkü kesinlikle petek temizliği çamaşır suyu vb. ürünler ile yapılamaz.Bu peteklerinize zarar verir.

Petek temizleme ilacı ise paslanmayı önleyerek petek içerisinde birikmiş çamura benzer pisliği dışarı atar.

Ayrıca petek temizleme ilacı kesinlikle kombi temizliğinde de kullanılabilir.Kombinin içinde yer alan eşarjörlerin içini temizlediğinizde kesinlikle enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum