Kesintisiz Online Okey Nasıl Oynanır

Kesintisiz Online Okey Nasıl Oynanır
01 Haziran 2020 - 22:45

Kesintisiz Online Okey Nasıl Oynanır

Ülkemizdeki internet kullanıcılarının hem evde hem de dışarıda oynayabileceği internet oyunları arasında okey oyna oyunu bulunuyor. İnternet kullanan kişilerin sayısının artmasıyla birlikte online okey oyununu tercih eden kişilerin de sayısı artıyor. Farklı oyun platformları üzerinden oynanan oyun için açılmış olan salonlar ve odalar bulunuyor. Okey salonlarında vakit geçiren insanlar, hem oyun oynayıp hem de sohbet etmenin tadını çıkartabiliyor.

Alternatif okey platformlarında vakit geçiren oyuncular, en iyi okey oyunlarını oynayarak eğlenceli zamanlar geçiriyor. Okey oyununda herkesin sevebileceği ve kolay bir şekilde öğrenilebilen çeşitler bulunuyor. Okey oyunları arasında en çok tercih edilen düz okey ve 101 okey 106 taş ile oynanıyor. Oyun taşları 1 ve 13 arasındaki rakamlardan oluşuyor. Her taşın 4 farklı rengi vardır. Farklı türlerdeki taşlardan 2 tane bulunuyor.

Online 101 Okey

Düz okeyde olduğu gibi 101 okeyde de aynı taşlar kullanılıyor. Bu okey türünün farkı ise oyunun kazananının belirlenmesi için yapılan 101 okey puanlama işlemlidir. Okey puanlamasında en az puana sahip olan kişiler 101 oyunun galibi olacaktır. 101 oyununda oyuncuların bilmesi gereken birçok kural bulunuyor. Kuralları bilmeden oynayan oyuncular, farklı cezalandırmalar ile karşı karşıya kalabiliyor. Elindeki taşları iyi değerlendirmek zorunda olan oyuncular, farklı dizilimler ili yüksek puanlı perler oluşturmaya çalışıyor. Elindeki taşların puanı 101 okey nasıl oynanır? sayısını geçen oyuncular ellerini açabiliyor. 101 okey puan hesaplama yaparak ellerini açan oyuncular, ellerinde kalan taşları masaya açmak için oyunu oynamaya devam ediyor.

Kesintisiz Online Okey

Online sınırsız ve kesintisiz okey oynama fırsatı sunan platformlar sayesinde günün farklı vakitlerinden eğlenceli vakit geçirmek mümkün olabiliyor. Bilgisayarlardaki web tarayıcılarından rahat bir şekilde oynanabilen oyunlar, cep telefonlarındaki mobil uygulamalar aracılığıyla da eğlenceli bir şekilde oynanabiliyor. Dileyen kullanıcılar platforma üye olarak kendi profili ile düz okey oynama eğlencesini yaşayabiliyor.

İnternet kullanıcılarının erişim sağladığı okey oyunları, sanal ortamlardaki en kalabalık oyun ortamları arasında yer alıyor. Genel olarak sevilen ve eğlenceli olan okey, birçok kişinin hem sanalda hem de gerçek hayatta oynadığı oyunlardan biri olarak öne çıkıyor. Okey nasıl oynanır gibi araştırmalar yapan kişiler için hazırlanmış olan okey oynama kılavuzları bulunuyor.

Kesintisiz Online Olarak okey oyunlarını maksatokey.com adresi üzerinde hemen çevrim içi olarak gerçek kişilerle oynaya bilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum