Kesintisiz Film, Dizi İzle

Site içerisinde ziyaretçilerin inceleyebileceği film ve dizi kategori bulunuyor. Ziyaretçiler isterlerse siteye üye olarak dizileri ve filmleri 1080p izle butonuna tıklayarak kesintisiz ve kaliteli bir şekilde izleyebiliyor.

Kesintisiz Film, Dizi İzle
16 Mart 2019 - 17:59

 

 

Film Robotu

 

 

Siteyi ziyaret eden izleyiciler film robotu sekmesine tıklayarak kategorilere ayrılmış olan filmlerden istediklerini seçebiliyorlar. İzlenecek olan film seçildikten sonra site içerisinde yer alan film dili sekmesinde yer alan seçeneklerden herhangi biri seçilebiliyor. Filmler orijinal şekliyle ya da dublajlı ve alt yazılı şekilde izlenebiliyor. Yine diğer ayarlamaları da kullanıcılar filmi izlemeden önce yapabiliyor. Ayrıca site içerisinde filmlerin İmdb puanları da yer verilmiş. Bu puanlara göre de filmler sıralanabiliyor.

Kesintisiz Film İzle

Site içerisinden izlenecek olan filmler kullanıcılara en iyi kalitede ve kesintisiz bir biçimde sunuluyor. Filmler hd film izle sekmesine tıklanarak kesintisiz, donma olmayacak şekilde ve en iyi kalitede izlenebiliyor. Site içerisinde filmler animasyon, savaş, gerilim, bilim kurgu ve macera gibi kategorilere ayrılarak ziyaretçilere sunuluyor. Diziler de yine aynı şekilde kategorilere ayrılmış bir biçimde kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dizi İzle

Site içerisinde filmlerden hariç diziler de kategorilere ayrılmış şekilde izleyicilere sunuluyor. Site içerisinde yer alan filmleri ve dizileri izlemek isteyen kullanıcıların ilk önce siteye üye olması gerekiyor. Site içerisinde üyeliğin dışında Vip üyelik kısmı da bulunuyor. Vip üyelik için gereken formu dolduran üyelere kısa süre içerisinde geri dönüş yapılıyor. Filmler ve diziler orijinal şekli ile, alt yazılı olarak yada dublaj seçenekleri ile izlenebiliyor. Yabancı diziler için türkçe dublaj izle seçeneği de bulunuyor. Bunların haricinde site içinde yer alan diziler belirli şartlara göre sıralanabiliyor. Mesela, diziler İmdb puanları ya da yapım yılına bağlı olarak sıralama yapılarak izlenebiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum