Kerimcan Durmaz'ın Uçaktaki O Görüntülerinden Sonra Taşınacağı İddia Edildi

Uzun bir süredir magazin gündeminde sessizliğini koruyan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Uçaktaki uygunsuz görüntüleri ile gündeme gelmişti.Bir çok kesimden tepki alan Kerimcan Durmaz'ın o görüntülerden sonra 6 aydan 2 yıla kadar hapsi istenmişti.

Kerimcan Durmaz'ın Uçaktaki O Görüntülerinden Sonra Taşınacağı İddia Edildi
19 Eylül 2019 - 18:37

Uzun bir süredir magazin gündeminde sessizliğini koruyan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Uçaktaki uygunsuz görüntüleri ile gündeme gelmişti.Bir çok kesimden tepki alan Kerimcan Durmaz'ın o görüntülerden sonra 6 aydan 2 yıla kadar hapsi istenmişti. 

Yaşanan olayın ardından Kerimcan Durmaz instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı;New York'a Taşınacağı İddia Edildi

Bu olaydan sonra Kerimcan Durmaz hakkında dava açılmış, 6 aydan 2 yıla kadar hapsi istenmişti. Şimdi de Kerimcan Durmaz'ın New York'a taşınacağı ve sadece DJ'lik yapmak için Türkiye'ye geleceği konuşuluyor.

Başka bir iddia da Acarkent'in sahibi olan Erdal Acar'ın, gelen tepkiler sebebiyle Kerimcan Durmaz'ı evinden çıkarttığı. Biliyorsunuz Kerimcan Durmaz da Acarkent'teki lüks bir villada oturuyordu. Ancak Kerimcan Durmaz bu iddialara Instagram hesabından şöyle bir yanıt verdi:

"“Kahkahalar içerisinde uyandım. Artık midem bulanıyor aslı olmayan haberlerden. Ben sadece ufak bir tatil ve eğitim için buraya geldim ama çok başka şeyler konuşuluyor. İtibar etmeyiniz"  

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994; Sarıyer, İstanbul, Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni.

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994'te İstanbul'un Yeniköy semtinde doğdu. Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir.İki ablası vardır.Liseyi bitirdikten sonra Bakü'ye gitti ve makyör olarak çalıştı. 2015'ten itibaren Periscope'a ve Snapchat'e yüklediği videolar ile sosyal medyaya adım attı. Daha sonra İstanbul'a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı.Çekimleri Aralık 2016'da başlayacak bir sinema filminde başrolde yer almak üzere teklif aldı.

2016-17 yayın döneminde TV8'de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasının yedinci sezonunda jüri üyeliği yapmaya başladı. 30 Kasım 2016'da Samsun'da sahne aldığı bir mekânda LGBT'lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı. Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği "tek tipleştirdiği" gerekçesiyle eleştirilmektedir.

Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir

Sonrasında ise ünlü mekanlarda Dj olarak yer almış, televizyon dünyasında ise Bu Tarz Benim isimli programda jüri olarak yer almıştır.Günümüzde magazin dünyasının ünlü isimleri Kerimcan Durmaz ile aynı kareye girmek için kıyasıya yarışmaktadırlar. Kısa sürede o kadar çok para kazanmıştırki bir röportaj esnasında kazandığı paranın hesabını bilmediğini ve bir noktadan artık saymayı bıraktığını esprili bir dille mikrofonlarda dile getirmiştir.

Televizyon Çalışmaları:

İşte Benim Stilim - jüri üyesi (2016-)

YORUMLAR

  • 0 Yorum