Kavacık Oto Ekspertiz Servisimiz

Kavacık Oto Ekspertiz Servisimiz

Servisimizde araçlarınızın her türlü kontrol ve bakımı yapılmaktadır. Genellikle araç alım satım işlemlerinde her aracın ekspertiz işlemlerinden geçmesi önemlidir.

Editor: bazkriz
04 Ekim 2018 - 14:06 - Güncelleme: 04 Ekim 2018 - 15:54

Servisimizde araçlarınızın her türlü kontrol ve bakımı yapılmaktadır. Genellikle araç alım satım işlemlerinde her aracın ekspertiz işlemlerinden geçmesi önemlidir. Kavacık oto ekspertiz iş yerimizde yaptıracağınız ekspertiz kontrol işlemleri ile araç alımları sonrasında kandırılma, dolandırılma gibi olumsuz durumları önlenmektedir. Kavacık araç ekspertiz olarak yaptığımız tüm araçlar üzerindeki testler sonucu oluşturulan raporda, araçların motor yıpranma ve performans durumları, araçların geçmiş dönem kaza ve değişen parça durumları belirtilmektedir. Raporda yer alan bilgilere göre kişiler aracı iyice tanımış ve o bilgilere göre satın alma işlemlerini yapacaklardır.

 

İşlem Adımları

Beykoz oto ekspertiz firmamızda her tip, marka ve modelle araçlarınızın bakımlarını ve kontrollerini test cihazları aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Beykoz araç ekspertiz firması olarak gelen araçların ruhsat bilgilerine göre bilgisayar sistemine girişi yapılır. Bilgisayar programına giriş yapılan araçlar, test bölgesine alınır ve uzmanlar uzmanlık alanlarına göre sırayla çeşitli test cihazları kullanarak araçların tüm kontrollerini yaparlar. Kontrol sonucunda test cihazları tarafından tespit edilen durumlar genel bir rapor haline dönüştürülür. Müşteriye raporda gösterilen tüm bilgiler detaylı olarak anlatılır ve araç hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır.

 

Testler

Firmamızın internet sitesi olan kavacikotoekspertiz.com web sayfamızda müşterilerin ön bilgi edinebilmeleri için ekspertiz işlemleri hakkında bilgiler verilmektedir. Firmamız ekspertiz testleri olarak, motor performansı, dyno beyin testi, fren testi, kaporta ve boya testi, süspansiyon testleri modern cihazlarla yapılmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak