Karakobralar iftarda bir araya geldi

Karakobralar iftarda bir araya geldi

Van Büyükşehir Belediyespor taraftar grubu Karakobralar Taraftar Derneği üyeleri iftar programında bir araya geldi.

Editor: Van Haber
07 Haziran 2018 - 01:10

Van Büyükşehir Belediyespor taraftar grubu Karakobralar Dernek Başkanı Ercan Dülger’in düzenlediği organizasyon ile iftar’da bir araya geldiler. Birçok Vanspor taraftarının katıldığı programa gazeteciler de katıldı.

’İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE TAKIMIN YANINDAYIZ’’

İftar Programından sonra açıklamalarda bulunan Karakobralar Taraftar Derneği Başkanı Ercan Dülger, ‘’Değerli Vanspor taraftarı iftar programımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bizler her daim birlikteliğimizle iyi günde de kötü günde de Vanspor kulübünün yanında olduğumuzu söylemek isterim. Taraftarlar olarak böylesi bir iftar programı düzenleyerek taraftarlarımızı buluşturmak istedik. Katılımlarınızdan dolayı herkese tekrardan teşekkür ederim’’ dedi.

İftar programında son olarak söz alıp konuşan Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk gelecek sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘’12 YENİ TRANSFER İLE HEDEF ŞAMPİYONLUK’’

Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, ‘’Uzun yıllardır Vanspor’umuzu hiç yalnız bırakmayan cefakar Karakobralar Taraftarları Derneği Üyelerine teşekkür ederim. Bilindiği gibi 1. devre sonu görev başına geldik. Bizler göreve geldiğimizde takımımızda çok eksiklikler vardı. Geçtiğimiz sezon istediğimiz transferleri yapamadık. Tüm bu sıkıntılara rağmen, eksikliklere rağmen takımı 12. Sıradan getirip 8. Sırada ligi bitirdik. Bizler inşallah gelecek sezon iyi transferler yaparak Şampiyonluk için mücadele etmeye başlayacağız. Gelecek sezon transfer çalışmalarımızı neredeyse tamamladık. Hocalarımızın bizzat izleyip onayladığı 12 tane futbolcu transferi yapacağız. Yapacağımız bu transferler ile ilgili Vali Bey ile görüşüp sonra transferlerimizi gerçekleştireceğiz. Bu transferlerimizi gerçekleştirerek önümüzdeki sezonda hedefimizin sadece şampiyonluk olduğunu söylemek isterim. Bu sezon ki hedefimiz sadece şampiyonluk olacaktır, bunun için hiçbir bahane üretilmeyecektir. Şampiyonluk için ne gerekiyorsa mutlaka yapılacaktır. Bizleri bu iftar programında bir araya getiren Karakobralar Taraftarlar Derneği Başkanı’na ve siz değerli taraftarlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi. (Bisesvan)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı