Karaduman Yeniden Seçildi

Karaduman Yeniden Seçildi

Karaduman, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Editor: Van Haber
05 Temmuz 2018 - 01:45

Türkiye’de 13 kişiden biri o

Karaduman, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanlığı’na 9 Ocak 2018’de yeniden seçilen Çetin Karaduman, ardından 27 Mayıs 2018’de yapılan Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

1999’dan beri bu görevi yürütüyor

Üst kuruluş olan Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu olağan genel kurulu, 29 Haziran 2018 Cuma günü Ankara’da yapıldı. Karaduman, genel kurulda federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Üç seçimde de güven tazeleyen Karaduman, Doğu Anadolu Bölgesi adına 1999’dan bu yana yönetim kurulu görevini yürütüyor.

160 üye, 70 bin üye, 1200 delege

Federasyon bünyesinde Türkiye çapında 160 oda ve 70 bin üye bulunuyor. Türkiye genelindeki odalara bağlı yönetim kurulu üyeleri delege olarak oy kullanıyor. 1200 delegesi bulunan federasyonun yönetim kurulu 13 kişiden oluşuyor. Çetin Karaduman, 13 kişi arasına girerek hem ilimizi hem de bölgemizi temsil ediyor.    

“Esnafımızın sesi olmaya devam edeceğim”

Esnafımızın sorunlarını sürekli olarak ilgili makamlara taşıyarak çözüm odaklı çalışmalar yürütüyorum. Bu da yönetim kuruluna seçilmemin en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Bizi asıl mutlu eden ise esnafımıza verdiğimiz güvendir.  

“Teşekkür ediyorum”

Bizi buralara taşıyan ve bize bu görevleri layık gören esnafımıza, şahsım, yönetim kurulum, denetim kurulum ve oda personelim adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca beni bu göreve layık gören Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkartları Federasyonu Genel Başkanı Sayın Sinan Turhan’a ve katkıları nedeniyle Van Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Sayın İsa Berge’ye çok teşekkür ediyorum.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İDRİS KARAEL
    11 ay önce
    Hayırlı olmaz bulunduğun yerlere hak etmeden ve layikolmadiyin halde gelen birisin ve yaptiklarin bir gün gelir seni bulacak keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı