Kapı Motoru ve Otomasyon sistemleri

Kapı Motoru ve Otomasyon sistemleri

Kapı Motoru ve Otomasyon sistemleri
06 Aralık 2019 - 20:44


Otomasyon günümüzde tüm hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Sitemizin ana girişinde bulunan kollu bariyer sisteminden çalıştığımız fabrikadaki parmak izi okuma sistemine kadar ve hatta evimizin perdelerinin kontrolüne kadar otomasyon bulunmaktadır. Güvenlik kaygıları ve kontrol etme ihtiyacı sonucunda otomatik kapı hayatımızın olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri halini almıştır.
Uzman Kapı motoru,  otomatik kapı, bariyer, kollu bariyer ve mantar bariyer sistemlerinin, motor ve ekipman temini başta olmak üzere projelendirme ve anahtar teslim olacak şekilde hizmet veren profesyonel bir kuruluştur. Firmanızın ya da sitenizin ihtiyacı olan otomatik geçiş sistemi çözümlerinin tamamında sizlere uzman kadrosu ile anahtar teslim hizmet vermektedir.
Topluca yaşadığımız sitelerde ilk giriş kısmı en çok kontrole tabi olan bölümdür. Araçların ve yayaların ayrı ayrı kontrol edilerek site içerisine alınması olası hırsızlık veya şiddet olaylarının önüne geçebilmenin en önemli kısmıdır. Uzman Kapı, sitelerdeki araç geçiş kontrolü için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunar. İster kollu bariyer isterse yana kayar otomatik kapı çözümleri olsun tamamı için sizlere değişik çözüm alternatifleri sunulur. Bariyer sistemi bir bekçi tarafından açılıp kapatılabileceği gibi istenirse araç etiketleri ile arabaları otomatik olarak tanıyan rfid sistemi vasıtasıyla da giriş çıkış işlemleri yapılabilir. Ya da plaka okuma sistemi entegre edilerek sadece sisteme tanımlı olan araçların geçişine müsaade edilir. Bu sisteme ilave olarak tüm geçişler istendiğinde bir bilgisayar vasıtasıyla kayıt altına da alınabilir. Araçların geçiş yaptığı bölüm ayrıca güvenlik kameraları ile de takip edilerek çok sıkı bir şekilde koruma sağlanmış olur.
Uzman Kapı personel geçişlerini de kontrol altına alınabilmesini sağlayan tüm sistemlerin satış montaj ve satış sonrası hizmetlerini de vermektedir. Yüzlerce kişinin yaşadığı bir site için kartlı geçiş sistemi veya parmak izi sistemi kullanılabilirken, sistemi güvence altına alan akıllı turnikeler kullanılabilir. İnsan geçişinin çok hızlı ve insan sayısının çok olduğu fabrika, yemekhane vb. gibi yerlerde otomatik geçiş sistemi çözümleri personelin giriş çıkış kontrolünü sağlarken yetkisiz girişleri de önlemektedir.
Uzman kapı her türlü otomatik geçiş sistemi ve güvenlik ve kontrol sistemlerinde profesyonel kadrosu ile siz müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.  Web sitelerimizde belirttiğimiz tüm İletişim kanalarından bizlere ulaşarak hizmetlerimizden ve avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum