KALİTENİN ADRESİ İZMİRANTİKA.COM

KALİTENİN ADRESİ İZMİRANTİKA.COM

KALİTENİN ADRESİ İZMİRANTİKA.COM
30 Ekim 2019 - 11:34

KALİTENİN ADRESİ İZMİRANTİKA.COM
Antika kelimesi eşyaların önene geldiğinde eşyaya hem yaşlı hem de daha pahalı bir hal aldırmış oluyor. Eşyalar eskidiğinde çoğu insan onlardan kurtulmak ister fakat bunları saklayıp koleksiyon haline getirenler de var. Hatta bu eşyaları koleksiyonuna katmak için değerlerinden çok daha fazla ücret ödeyerek bunu yapıyorlar. izmir antika sitesi antika severlerin çok zaman geçireceği bir sitedir. Bu sitede pek çok ürün mevcut. Ürünlerin tamamı antika değerine sahip. Ürünlerin hikayeleri, ürünü yapan kişi veya ürünü kullanan kişi ürünün açıklamasında belirtmiş.
 İzmir antik antika ürünleri çok önemsiyor. Site de hem ürün satışı hem de elinizde ki antika ürünlerin alımı yapılıyor. Tüm ürünlerin alımında da satışında da ilk aşama ekspertiz raporudur. Site ekspertiz raporuna çok önem veriyor. Çünkü hem kendi sattığı ürünün orijinal olduğunu kanıtlamak istiyor hem de alacağı ürünün orijinal olduğunu bilmek istiyor.
İzmir antika sitesi antika ürünlerin yaşadığı tarihi yansıttığını ve bu tarihlerden bizimden faydalanmamızı istiyor. Bu yüzden tüm gizli antika ürünlerin ortaya çıkmasından yana bir tavır sergiliyor. Yine bunu da tüm antika değeri taşıyabilecek ürünlere ücretsiz ekspertiz yaparak sağlıyor. Ekspertiz raporu sonucunda hem satıcı hem alıcı ürünün gerçek hikayesini ve değerini öğrenmiş oluyor.
  İzmir antik sitenin kaliteli olması için çok vermiş ve her geçen gün siteyi daha kaliteli hale getiriyorlar. Site okuyucunun rahatça tüm ürünlere bakması için ayarlanmış böylelikle okuyucu ürünlere hızla erişerek ve rahatça okuyarak boşa zaman geçirmemiş oluyor. Sitede pek çok ürün olduğu için bunları kategorize etme gereği duymuşlar. Bu kategoriler şu şekilde;antika tablolar, antika paralar, antika metal objeler, antika porselen ve seramik, antika cam objeler, antika radyolar, antika kitaplar ve yayınlar, antika mobilyalar, antika saatler, antika sandalyeler, antika gramofonlar, antika semaverler, antika sehpa ve antika telefonlar sıralanabilir. Her kategorinin içerisinde kategoriyi anlatacak bir yazıda mevcut bu şekilde kategori hakkında daha detaylı bilgiler öğrenebiliyorsunuz. Kategori içerinde ki ürünlerinde alt kısmında ürünün anlatıldığı ve değerinin en olduğunun yazıldığı bir yerde mevcut.
http://izmirantika.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum