Kalite Tescilleme

Kalite Tescilleme

Türkiye'de üretici şirketler, bünyelerinde birçok makine ve teçhizat malzemeleri barındırırlar. Bu makineler kaliteleri açısından tescilli markalardan oluşmuş olsalar da, periyodik bakımlarının zamanında yapılması...

Editor: bazkriz
18 Temmuz 2018 - 15:31 - Güncelleme: 18 Temmuz 2018 - 16:48

Türkiye'de üretici şirketler, bünyelerinde birçok makine ve teçhizat malzemeleri barındırırlar. Bu makineler kaliteleri açısından tescilli markalardan oluşmuş olsalar da, periyodik bakımlarının zamanında yapılması ve bu bakımlar sonucunda bir takım belgelerin alınması zorunlu olmaktadır. İş yerlerinin güvenlik ve uygunluk ile ilgili işlemlerinde ise kalite belgesi alınması şarttır. Ülkemizde bu belgelendirme işlemini yapan sertifikasyon.com adresi, planlı ve resmi çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

 

Bu firma üretim ve endüstri hizmetlerinde ölçüm, test ve analizlerin planlamasını yaparak, kaliteli ve doğru işler çıkarır. Endüstriyel alanlar için gerekli olan sertifikasyon işleri için firmanın internet adresinde çok daha detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür. İso belgesi, standartlara uygunluk, kalite, test, analiz ve ölçüm çalışmaları ile sektörel firmaların ihtiyaç duydukları ve zorunlu olan resmi belgeleri profesyonel kadrosu ile teslim eden bu sertifika firmasını internet adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

İso Standartlarına Uygunluk

 

Firmanın belgelendirme hizmeti verdiği bir diğer konu ise iso belgesi olmaktadır. Ürünlerin uluslararası standartlara sahip olduğunun belgelenmesinde zamanında ve titiz çalışmalarda firma tarafından güven verici ve titiz bir şekilde yapılmaktadır.

 

https://www.sertifikasyon.com/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı