Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri

Global dünya da sahip olacağınız kalite sertifikaları size ticari anlamda çok sayıda avantaj sağlayan, rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olan belgelerdir.

Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
19 Ağustos 2019 - 11:45
Reklam

Global dünya da sahip olacağınız kalite sertifikaları size ticari anlamda çok sayıda avantaj sağlayan, rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olan belgelerdir. Kalite sertifikası alabilmek için ISO tarafından yayınlanmış olan üretim ve hizmet konularında yerine getirmeniz zorunlu olan standartları sağlıyor olmanız gereklidir. ISO standartlarını sağlıyorsanız kuruluşumuza başvuruda bulunarak değerlendirmeye tabi tutulur, değerlendirme sonucunda standartları sağladığınız tespit edilirse kalite belgesi düzenlenerek belgelendirme işlemleri tamamlanır.

Uluslararası alanda markanızın kabul görme sürecini hızlandıran, kaliteli ürünler ürettiğinizi, hizmet verdiğinizi sembolize eden belge ve sertifikalar ile ticari alanda başarılı olabilirsiniz. Avrupa ülkeleri ile yapacağınız ticaret için olmazsa olmaz belgeler olan kalite belgelerini alabilmek için kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Profesyonel Laboratuvar Çalışmaları

Almak istediğiniz sertifikalar için ürünlerinizi veya hizmetinizi profesyonel, yüksek teknolojik al tapıya sahip laboratuvar ortamında testlere ve değerlendirmelere tabi tutuyoruz. Test işlemlerinden sonra standartları sağladığınız tespit ediliyor ve ilgili alanda size ISO belgesi düzenlenerek belgelendirme işlemleriniz yapılıyor. Yıllık bazda yapılan belgelendirme işlemleri ile ulusal pazarda, uluslararası alanda ISO standartlarına göre üretim yaptığınızı belgelemiş oluyorsunuz.

Firmanızın sahip olduğu kalite belgeleri aynı zamanda firmanızın kimliği olacağı için sertifika işlemlerini en kısa zamanda yaptırmanız gereklidir. Uluslararası arena da çalışmak, farklı ülkelerde faaliyet göstermek için almanız gereken yönetim sistemleri kalite belgeleri, üretim sistemleri kalite sertifika ve belgeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum