Kadıköy Spor Merkezi

Kadıköy Spor Merkezi

Kadıköy moda’da bulunan spor salonumuz siz değerli müşterilerimize 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Editor: Ahmet Şahin
02 Mayıs 2019 - 22:52 - Güncelleme: 06 Mayıs 2019 - 00:03

Kadıköy moda’da bulunan spor salonumuz siz değerli müşterilerimize 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kadıköy Spor Salonu olarakta anılan salonumuz konusunda Uzman Akademik hocalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Salonumuzu internet sitemizi gezerek görüntüleyebilir veya salonumuza gelerek son teknolojik aletlerimizi ve son teknolojik ekipmanlarımızı görme imkanı sağlamaktadır. Salonumuz Kadıköy Moda’da yani Moda spor salonu olarakta anılmaktadır. 

Uzman ekibimiz ve Akademik hocalarımız başlıca hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

Personel Training (Özel Ders), Gym, ReformerPilates, Boks, Kick Boks, Pilates, HIIT

Personan Training (Özel Ders); Personal Training: Antrenmanlardan daha iyi verim alabilmek için ilgili branş eğitmeninin sizinle özel olarak ilgilenip, yaptığınız antrenmanı programlamasıdır. Skinfoldcaliper ile yapılan deri altı yağ ölçümleri ile vücut yüzde yağ oranınız hesaplanır. Periyodik olarak yapılan ölçümlerle kişisel gelişiminizi daha yakından takip etme fırsatı yakalamış olursunuz. Kısa zamanda daha iyi sonuç almak isteyenlere tavsiye edilir.

Gym;Serbest ağırlıklar ve cardioekipmanlarından oluşan gym katında her türlü kas grubunu çalıştırabilecek egzersiz olanağı sunulmaktadır. Serbest ağırlıklar ve vücut ağırlığı kullanılarak yapılan çalışmalar fonksiyoneldir, etkindir ve koordinasyonunuzu da geliştirmeniz için programlanabilir.

ReformerPilates;Allegro serisinin ReformerPilatesekipmanıyla yapılan özel derslerde, omurga rahatsızlıklarının giderilmesinin yanı sıra, kilo vermek ve daha iyi bir form tutmak da mümkündür. Ayrıca hamile pilatesi derslerimiz de mevcuttur.

Boks;Kum torbası, atlama ipi, speedball çalışmalarının yanı sıra birçok yeni ekipmanın katılmasıyla boks artık çok daha eğlenceli.

Kick Boks;Yumruklarla beraber tekme vuruş tekniklerinin de öğretildiği bir derstir. Kalori yakımı üst seviyededir.

Pilates;Günümüzde birçok klinik çalışmada yerini alan, omurga ve eklem rahatsızlıklarını giderirken tekrar form kazanmaya yardımcı olan pilates günümüzün en çok kabul gören egzersiz çalışmasıdır.

HIIT;Yüksek şiddetli aralıklı antrenman anlamına gelen HIIT yüksek performans hedeflerine ulaşmak isteyenler için son derece önemli bir antrenman metodur. Özellikle zaman problemi olan ve sağlık problemi yaşamayan kişiler için olağanüstü sonuçlar verebilir.

Salonumuzda son teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır. Akademik hocalarımız tarafınıza uygun perhiz sunmakla beraber size özel çalışma programı oluşturmaktadır.

 

Bizimle 0 216 337 36 94’nolu telefon numarasından veya www.spirrclub.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi