İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

Editor: ajans
30 Ocak 2019 - 17:53

Evden eve nakliyat sektörünün önemli unsurlarından biridir paketleme hizmeti. Paketleme hizmeti yapılırken bazı kural ve kaidelere uymak gereklidir. Paketleme işlemi özel önlem ve emek gerektirmelidir ki iş layıkıyla yerine getirilsin.

Firmamızın gebze evden eve nakliyat gerçekleştireceği taşıma öncesinde; eşyalarınız sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Eksper aynı zamanda sigorta bedelini de belirler. Evden eve taşımacılığın en hassas konularından birisi paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır. Fiyatlandırma eşyanın hacmi, taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır. Eksper ayrıca ekipte çalışacak özel donanımlı eleman sayısını da belirler. Firmamız büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde hava alarak taşınmasını sağlayarak sizlere kalitenin ayrıcalığını yaşatmaktadır. kocaeli evden eve nakliyat Hiçbir şekilde battaniye ile paketlenme işlemi uygulanmamaktadır. Firmamız evden eve taşımanın esasen paketlemeye dayandığını bilmektedir. Yapılacak olan her taşıma mutlu müşteri konseptimiz gereğince en ince ayrıntısına kadar ambalajlanır. İşinde uzman kaliteli elemanlarla çalışmakta olan firmamız gittiği her yere en doğru hizmet anlayışını götürerek kalitenin ve güvenin mimarı olmaktadır. Paketleme işlemini profesyonelce yapan firmamız sizlerin en ufak bir tereddüt bile yaşamasına müsaade etmemeye özen göstermektedir.

Özenli ve güvenilir taşımacılığın ayrıcalıklarından faydalanmak adına irtibat numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir en doğru ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

https://www.ekintasnakliyat.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı