İzmir Petek Temizliği

Peteklerin iyi ısı vermeleri, tıkanmamaları ve uzun ömürlü çalışabilmeleri adına düzenli bir temizlik işlemlerinin yapılması önemlidir.

İzmir Petek Temizliği
21 Aralık 2018 - 00:45

Peteklerin iyi ısı vermeleri, tıkanmamaları ve uzun ömürlü çalışabilmeleri adına düzenli bir temizlik işlemlerinin yapılması önemlidir. Özelikle de peteklerin kışın doğru ısı yayması açısından ve yüksek faturaların gelmemesi açısından da bu husus oldukça önemlidir. O nedenle petek temizleme işlemlerini yaparak, ısınamama sorununu giderebilirsiniz. Petekler Neden Temizlenmeli Petekler kullanıma bağlı olarak içerisinde taşıdıkları şebeke suyundan dolayı bir zaman sonra kireç birikimine neden olur. Peteğin iç kısmındaki aksamda biriken tüm bu kireçler zaman içerisinde suyun petek içerisinde gezinmesinin önüne geçer. Su ise tıkalı alanlardan peteğin diğer bölgelerine ulaşamadığı için ısınma konusunda bir takım problemler oluşmaktadır. İşte bu problemi gidermek ve peteğin iç kısmında bırakan kireçleri ya da tortuları gidermek adına petek yıkama işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yapılan bu çalışma sayesinde peteklerde yaşanan ısı kayıplarının da doğrudan önüne geçmektedir. Elbette tüm bu kombi radyatör temizliği işlemleri yerinde uygulanan ve son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan işlemlerdir. Petek temizliği konusunda destek almak isterseniz Buca Vaillant servisi sizlere her konuda haftanın 7 günü 24 saati destek vermektedir.

Petek ve Kombi Bakımı

Genel olarak petek temizliği işlemleri yapılırken, peteklere bağlanan cihaz ve bu cihazın içerisinde doldurulan özel bir kimyasal ilaç kullanılmaktadır. Cihaz peteklere ya da tesisata kesinlikle zarar vermez ve zaten bunun için üretilmiştir. Basınç etkisiyle peteğin iç aksamında var olan tüm tıkanmaları giderir. Sıcak su + kaliteli kimyasal + basınç etkisi bir arada petekte gezinerek güzel bir kombi petek temizliği işlemi gerçekleştirilmiş olmaktadır. O yüzden başarılı bir şekilde geri dönüş almak istiyorsanız, günümüzde modern yöntemlerin kullanılarak petek bakımı yapılması çok daha uygun olacaktır. izmir kombi tamir servisi sizlere her zaman profesyonel kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Petekleriniz Yerinde Kalsın Peteklerinizi yerinden sökülmeden güzel bir şekilde izmir petek temizliği çalışması yapılır. Bu hem peteklerin paslanmamasına ve zarar görmemesini sağlayacak hem de size uzun ömürlü bir kullanım imkanını verecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum