Iveco Beyin Programlama & Motor Beyni Tamiri - METAGARAGE

Iveco Beyin Programlama & Motor Beyni Tamiri - METAGARAGE

Editor: isa yılmaz
03 Haziran 2018 - 09:30


Araçlarınızda performans düşüklüğü ve yüksek yakıt tüketimi sorunu varsa beyin programlama ile sorun çözülebilir. Elektronik sistemli ve elektronik kontrol ünitesi olan araçlarda arızalar ve hatalar da elektronik cihazlarla tamir edilir. Ecu aracın beyni konumundadır. Araçta bulunan tüm sensörlerden veriler alır ve bu verileri beyinde bulunan değerlerle karşılaştırır. Böylece aracın düzgün ve sorunsuz çalışmasını sağlar. Ancak verilerle yazılım arasında farklılık varsa beynin yeniden programlanması gerekebilir. Beyin programlama talebi daha çok uzun yol sürücülerinden geliyor. En çok da yakıt tasarrufu sağlamak ve performans arttırmak için beyin programlama yaptırılıyor. Aracınız fazla yakıt tüketiyorsa ve performansı düşüyorsa beyin programlama yaptırabilirsiniz.

Beyin programlama için beyinde bulunan yazılım çıkarılır, gerekli düzenlemeler yapılır ve tekrar beyne yüklenir. Bu işlem beyin programlama cihazıyla yapılır. Metadiag firmamızın ürettiği metagarage ile en iyi beyin programlama yapılmaktadır. Her marka aracın beyin yazılımları farklıdır. Bunun yanında metagarage ile beyin arızaları da gideriliyor. Man, volvo, mercedes, iveco araçlarınız sarsıntılı ve sesli çalışıyorsa, nedensiz olarak stop ediyorsa, performansı düşüyorsa beyin tamiri yaptırmalısınız. Beyin tamiri oldukça hassas bir konudur ve yanlış bir işlem beynin tamamen bozulmasına ve tamir edilemeyecek hale gelmesine neden olur. Metagarage ile iveco motor beyni tamiri ve diğer marka araçların motor beyni tamiri kolayca yapılır ve aracın diğer parçalarına hiç zarar verilmez.

Günümüz araçlarında motor beyni, abs beyni, airbag beyni, gösterge beyni gibi birçok beyin vardır ve birbirleriyle entegre olarak çalışır. Bütün beyinlerdeki arızalar metagarage ile giderilebilir. Beyin tamiri beyin programlama ve metagarage ile ilgili detaylı bilgileri www.metagarage.com.tr sitemizde görebilirsiniz. Metadiag firmamız ağır vasıta, binek araçlar ve iş makinalarının arıza tespiti ve tamirleri geliştirdiği elektronik cihazlarla sektörün ihtiyaçlarına büyük ölçüde cevap veriyor. Araçlara monte edilen her teknolojik yenilik yeni ihtiyaçlar doğuruyor ve firmamız bu ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler üretiyor. Ayrıca firmamız üretim ve satış yanında montaj desteği, eğitim desteği ve teknik destek hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında oluyor. Her marka aracınız için ihtiyacınız olan teknolojik çözümler en uygun fiyatlarla Metadiag firmamızdadır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu