İSTANBUL TESİSAT

İSTANBUL TESİSAT

İSTANBUL TESİSAT

Editor: ajans
28 Mayıs 2018 - 11:48

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında en başta gelmektedir. Gerek tarihi yapısı gerekse güzide mahalleleriyle milyonlarca insana ev sahipliği yapan istanbulda bir çok tesisatçı’da mesleğini icra etmektedir. Bir çok tesisatçı işini profesyonelce yapamadığı için milyonlarca insan madur olmaktadır.


 İstanbul tesisatçı firması olarak hizmet verdiğimiz bütün ilçelerde kimseyi madur etmemekle birlikte 2 yıl garantili su tesisatçısı hizmeti sunmaktayız. 30 Dakikada kapınızda olan ekiplerimiz İstanbul’un bütün ilçelerinde söz konusu süre geçerli olmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise 13 araçlık tesisatçı filosu  ve uzman ekiplerle 7/24 hizmet veren istanbul tesisatçı firması Vizyon tesisatçı 2008 yılından bu yana su tesisatı bakımı, onarımı ve tıkanıklık açma gibi en çok rağbet gören tesisat hizmetlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra Kırmadan yapıtğı bu işlemlerin yanı sıra kırmadan su kaçağı tespiti hizmetide vermekte olan Vizyon tesisatçı sitesinden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.


SU TESİSATÇISI


İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmit’de de faliyette olan vizyon su tesisatçısı büyük ölçüde su tesisatı hizmeti vermektedir. Bir çok tesisat hizmeti mevcut olan tesisatçı sektöründe başlıca tesisat hizmetleri şöyledir;


  • Su Tesisatçısı (Sıhhi Tesisatçı)
  • Yangın Tesisatçısı
  • Elektirik Tesisatçısı


Olarak en cok rağbet gören ise Su tesisatçısıdır.  Günümüzde bir çok eski tesisat hattının yanı sıra yeni muhitlerde ucuz işçilğin olması da su tesisatçılarını çağırmanıza sebep olacaktır. Vizyon tesisatçı  Kırmadan su tesisatı hizmeti veren uzman tesisatçı ekiplerine sahip İstanbul’un guzide 10 yaşında en çok ilgi gören su tesisatçısı firmaları arasında yer almaktadır.


TIKANIKLIK AÇMA


Tesisat sektörünün en nitelikli ve profesyonellik gerektiren hizmeti olan tıkanıklık açma hizmeti su tesisatçıları tarafından verilen su tesisatı hizmetleri arasında yer almaktadır. Bir çok firma tıkanıklık açma işlemini kimyasal çözücüler vb. İlkel yöntem olarak değerlendirilen pompa kullanımı veya kırma işlemi ile gerçekleştirmektedir. Bütün bu ilkel yöntemlerin yanı sıra  uzman su tesisatçıları ise geniş ekipman yelpazesi sayesinde kırmadan tıkanıklık açma hizmetini çok kısa sürede vermektedir. Her şey oldu bittiye gelirken sizlerin hiç derdi kalmamış ve böylesine meşakatli bir dertten sıyrılmış olacaksınız. Diğer yöntemlerin yanı sıra kırmadan tıkanıklık açma yöntemin de pis su kameralarıt, tıkanıklık açma robotları ve ısı kameraları gibi vb. Bir çok tıkanıklık açma ekipmanı bulunmaktadır. 30 Dakika servis garantisi ile hizmet veren 7/24 çalışmatka olan İstanbul’un bütün ilçelerinde faliyet gösteren ender firmalardan biri olan vizyon tesisatçı bu işlemi 2yıl garantili olarak yapmakta ve tesisatınızın bakımını ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır.  Bu bakım sayesinde yinelenen tıkanıklık ve su tesisatı problemlerinden kurtulmuş olacaksınız.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı