İstanbul Oto Ekspertiz Firmaları

İstanbul Oto Ekspertiz Firmaları

İstanbul'da Oto ekspertiz hizmetine olan talep oldukça yoğundur. Gerek çok fazla küçük çaplı kaza gerçekleşmesi, gerek arabaların tuzlama faaliyetleri...

Editor: bazkriz
05 Ekim 2018 - 11:57 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 13:52

İstanbul'da Oto ekspertiz hizmetine olan talep oldukça yoğundur. Gerek çok fazla küçük çaplı kaza gerçekleşmesi, gerek arabaların tuzlama faaliyetleri sebebi çokça yıpranması sebebi ile ikinci el satışlarında araç mutlaka oto ekspertiz raporuna ihtiyaç duyar. Buna bir de güvenilmeyen satıcılar eklenince bu hizmeti almak artık farz olmaktadır. Fakat bu hizmeti veren birçok firma olmasına rağmen işini ciddi ve doğru bir şekilde yapan firma sayısı azdır. Maltepe oto ekspertiz firması deneyimli teknik kadrosu alanında uzmandır. Son teknoloji test cihazları kullanarak aracınızı muayene eden Maltepe araç ekspertiz aracınızın motor performansından, boya ve kaporta kontrolüne kadar bir çok farklı kategoride değerlendirerek size detaylı bir rapor sunar. Yapılan testler hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için maltepeotoeksper.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Maltepe Dışında Nerede Oto Ekspertiz Bulabilirim?

Maltepe oto ekspertiz İstanbul çevresinde 20 farklı noktada bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Maltepe dışında Kartal oto ekspertiz şubemize de uğrayabilirsiniz. Bütün şubelerimizde yüksek teknoloji ürünü test cihazları ile araçlarınızın kontrolü yapılmaktadır.

 

Oto Ekspertiz Raporu Ne işe Yarar?

Oto ekspertiz raporu aracın geçmişinde kaza olup olmadığı, boya kalitesi, araç şasesinin sağlamlığı (çürük vs var mı), motor performansı gibi bir çok konuda detaylı bir bilgi vererek olası alıcının araç hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı