İstanbul'da oto Ekspertiz nerede yapılır?

İstanbul bölgesi yoğun trafik kazaları yaşanması ve ikinci elde en hareketli araç piyasasına sahip olması nedeniyle yoğun ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

 İstanbul'da oto Ekspertiz nerede yapılır?
04 Ekim 2018 - 16:24

İstanbul bölgesi yoğun trafik kazaları yaşanması ve ikinci elde en hareketli araç piyasasına sahip olması nedeniyle yoğun ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Sultanbeyli oto ekspertiz İstanbul çevresinde 20 farklı böylede bulunan şubeleri ile son teknoloji test yöntemleri uygulayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Sultanbeyli oto ekspertiz hakkında daha fazla bilgi almak ve bize ulaşmak için sultanbeyliotoekspertiz.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

Oto Ekspertiz De Hangi Testler Uygulanır?

Sultanbeyli oto ekspertiz deneyimli personeli ve alanında uzman teknik kadrosu ile müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Dyno testi, motor performans testi, OBD beyin testi, boya kaporta testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, fren testi, yanal kayma testi ve lastik derinlik testi uygulayarak araçların detaylı profillerini çıkartmaktadır. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde ikinci elde araç alırken dolandırılma ihtimalinden kurtulabilir aracınıza güven içinde binebilirsiniz. İkinci elde TUV ve plaka kayıtlarının yanında mutlaka araca oto ekspertiz hizmeti alınmalı ve raporu saklanmalıdır. Daha sonra araç satılırken de rapor satıcı olarak sizin için faydalı olacaktır.

 

Sultanbeyli bölgesi dışında nereden oto ekspertiz hizmeti alabilirim

Sultanbeyli oto ekspertiz İstanbul bölgesinde yayılmış geniş bir hizmet ağına sahiptir. Sancaktepe oto ekspertiz, Samandıra oto ekspertiz ve Kurtköy oto ekspertiz İstanbul çevresinde ki 20 adet şubelerinden bazılarıdır. Bütün şubelerimizde aynı kalitede test ekipmanları ve uzman personelimiz bulunmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum