İstanbul'da Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul ili Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesindedir. Marmara Bölgesinin de orta-kuzey kesimlerinde yer almaktadır. İçinden bir boğaz geçmektedir.

İstanbul'da Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul ili Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesindedir. Marmara Bölgesinin de orta-kuzey kesimlerinde yer almaktadır. İçinden bir boğaz geçmektedir.

İstanbul'da Ev Taşıma Fiyatları
16 Haziran 2019 - 11:58

İstanbul ili Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesindedir. Marmara Bölgesinin de orta-kuzey kesimlerinde yer almaktadır. İçinden bir boğaz geçmektedir. Bu boğaz sayesinde İstanbul, Avrupa ve Anadolu olmak üzere iki yakaya ayrılır. Anadolu yakası doğusunda Kocaeli ili ile komşu olurken batı yakası olan Avrupa yakası da batısında Tekirdağ ili ile komşu olmaktadır. Kuzeyi tamamen Karadeniz'e kıyı oluyordur. Güneyinde ise tamamen Marmara Denizi'ne kıyıdır.

İstanbul Bölgesinde Ev Taşıma Fiyatları Yaklaşık Olarak Ne Kadardır?

İstanbul evden eve nakliyat bölgesinde her ne kadar firmadan firmaya fiyatlar değişiklik gösterse de genel olarak bakıldığında fiyatlar piyasa koşulları ile aynıdır. Evden eve taşımacılıkta herhangi bir şekilde sorun yaşanmadan eşyalarınızın taşınması sağlanıyor. 

Evimtaş Nakliyat Hizmetleri

İstanbul'da en iyi evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalardan biri olan Evimtaş 7/24 hizmet vermekle birlikte eşya taşıma konusunda son derece titiz davranan ve eşyalarınıza gelebilecek en ufak zarara karşı dikkat gösteren bir firmadır. Ambalajlama veya paketleme konusunda son derece özen gösterilmektedir. Bu paketleme en güzel şekilde yapıldıktan sonra araca yüklenmektedir. Ayrıca asansörlü taşıma sistemi de bulunmaktadır. Özellikle çok katlı binaların yüksek katında oturanlar için asansörlü nakliyat oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca söz verilen ve anlaşılan süre içerisinde işlemler yapılmakta müşteriler bu konuda mağdur bırakılmamaktadır.


Evimtaş Nakliyat Fiyatları

Evimtaş İstanbul evden eve nakliyat ile müşterileri bu konuda da üzmeyip çok cüzi rakamlarla hizmet vermektedir. Örneğin şehir içi nakliyatlarında fiyat yüzde yirmi indirimli olmaktadır. İstanbul evden eve nakliye yapımlarında da bu şekilde olmaktadır. Ürün sayılarının azlığı ve çokluğu ile doğru orantılı olarak araç boyutlarının da değişmesi sebebi ile fiyatlarda artıp azalmaktadır. Sizlere bu konuda da yardımcı olacak Evimtaş firmasından detaylı bilgi almak için Evimtaş'ın adresine direk girip oradan iletişim sağlayabilirsiniz. Asıl amaç ürünlerin ve eşyaların sağlıklı bir şekilde taşımacılığını yapabilmektir. Bu işlemleri yaparken de müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutulması amaçlanmaktadır. İstanbul nakliyat konusunda da uzman ve profesyonel şekilde bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekip sayesinde birçok yere de memnuniyet sağlayıp hizmetimizde kaliteyi ön plana çıkartmış bulunmaktayız. Sizlerde Evimtaş firmasından hizmet ve bilgi almak isterseniz https://www.evimtasnakliyat.com.tr/ adresinden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum