İslami Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri
08 Ocak 2020 - 10:58

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek, iki kişinin kavgasında kavga ayıran olacakken birinin tarafında dövüşe katılacağınız anlamına gelir. Eğer rüyada yemek yapmak ile bu çocuk erkek ise; bu durumda haksız olanların tarafını tutacak ve onlarla birlikte kaybedenlerden olacaksınız. Eğer, doğan bebekler ikiz kız ise; bu durumda haklı olan dövüşen kişilerin safında olacaksınız. Ve nihayetinde mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız demektir. Eğer hem kız hem de erkek gördüyseniz de; hem hayırlı hem de şerli bir dostluk kuracağınız anlamına gelir.

Rüyada işten çıkarılmak bir hastalık geçireceğinize delalettir. Ancak bu hastalık sadece sizin için imtihan olacaktır ve sağlığınıza Allah’ın izni ile tekrar kavuşacaksınız. Bilmediğiniz ilaçları kullanarak sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu yüzden ilaçlarınızı kullanmadan önce muhakkak bilen birilerine danışmanız gerekir. Ancak durum ne olursa olsun eski rahatınıza tekrar kavuşacaksınız. Fakat biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

Rüyada görümce görmek sevdikleriniz tarafından büyük bir dedikoduya maruz kalacağınız anlamına gelir. Aslında bu dedikoduda anlatılanlar yanlış olmayan şeyler. Ancak yine de anlatılmasından haz etmeyeceksiniz. Bunun için o ortamdakiler ile birebir görüşerek doğruyu anlatmaya, daha doğrusu sizin doğrularına inanmalarına çalışacaksınız. Bu sayede, dedikoduları örtbas etmiş olacaksınız. Tabii ki bu arada akrabalarınızdan bir kısmı ile aranız bir hayli açılacaktır. Bu, ilk başlarda sizin için sorun olmayabilir ancak ileride büyük sorunlar meydana gelebilir. Buna dikkat etmelisiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum