İŞKUR'dan KPSS şartsız büro memuru ilanı

İŞKUR'da yüzlerce iş arayan vatandaş için KPSS şartsız ve sınavsız yeni personel alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda çok sayıda büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR'dan KPSS şartsız büro memuru ilanı
14 Mart 2019 - 22:13
Reklam

İŞKUR üzerinden çok sayıda KPSS ve sınav şartsız büro memuru alım ilanı yayınlandı. Ancak İŞKUR'da yayınlanan bu ilana başvuracak adaylarda bazı şartlar aranıyor.

Bu şartlardan bazıları en az ortaöğretim (lise) mezunu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak olarak göze çarpıyor. İŞKUR büro memuru personel alım ilanı başvuru şartları neler? İŞKUR büro memuru personel alım ilanına kimler başvurabilir? İŞKUR büro memuru ilanlarına nasıl başvurulur? İşte İŞKUR'da yayınlanan büro memuru ilanları ile ilgili detaylar...

İŞKUR BÜRO MEMURU PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
İŞKUR'dan başvuruları kabul edilen büro memuru ilanına başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.
- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.
- Kurumların belirlediği özel şartlara sahip olmak,- Sağlık probleminin olmaması,
- En az lise mezunu olmak, ( önlisans lisans mezunları için ilanlar da yer almaktadır)
- İlanların özel başvuru şartlarında yer alan yaş aralığında olmak,
- Office programlarına hakim olmak,
- Güler yüzlü olmak.

İŞKUR BÜRO MEMURU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
İŞKUR tarafından yayımlanan büro memuru iş ilanlarına başvuru yapmak İŞKUR'un üye profiline online olarak kayıt yaptırması gerekmektedir. Sonrasında başvuru yapmak için BURAYA tıklayarak size uygun il ve ilçelerdeki ilanları görebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum