İpekyolu'ndan Uludere'ye Dost Eli

Belediye hizmetlerindeki nitelik ve niceliğin artırılmasında, birlikte çalışıp karşılıklı verilen desteklerin öneminin bilinciyle yapılan çalışmalar çerçevesinde, İpekyolu Belediyesi Şırnak Uludere ilçesine malzeme ve ekipman desteği verildi.

İpekyolu'ndan Uludere'ye Dost Eli
20 Temmuz 2018 - 00:53

İPEKYOLU'NDAN ULUDERE'YE DOST ELİ

Belediye hizmetlerindeki nitelik ve niceliğin artırılmasında, birlikte çalışıp karşılıklı verilen desteklerin öneminin bilinciyle yapılan çalışmalar çerçevesinde, İpekyolu Belediyesi Şırnak Uludere ilçesine malzeme ve ekipman desteği verildi. Bu kapsamda, İpekyolu Belediye Meclisi kararıyla kardeş belediye ilan edilen Şırnak Uludere İlçesi'ne, Park ve Bahçeler projelerinde kullanılmak üzere; kamelya, oturma bankı, çocuk oyun grubu parçaları, çim biçme makinası, çatısız piknik masaları, tahterevalli, zıpzıp, salıncak takımı, çöp kovaları, dekoratif saksılar ve farklı türlerde çiçek ve ağaç çeşitleri desteği verildi.

Verilen destekten duydukları memnuniyeti sosyal medya hesaplarından paylaşan Şırnak Uludere Belediyesi ise, daha önce Uludere Kaymakamlığı görevinde de bulunan Başkan Vekili Cemil Öztürk ve emeği geçen çalışanlarımıza teşekkürlerini bildirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum