İpekyolu’nda Marmelat Fırtınası

İpekyolu'nda Marmelat Fırtınası

İpekyolu Belediyesi, çocuklarımıza yönelik kültür ve sanat faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek vantrolog gösterisine imza attı.

Editor: Van Haber
04 Ekim 2018 - 16:12

İPEKYOLU'NDA MARMELAT FIRTINASI

İpekyolu Belediyesi, çocuklarımıza yönelik kültür ve sanat faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek vantrolog gösterisine imza attı. Bu çerçevede, Yetenek Sizsiniz programının çok beğenilen finalistlerinden Vantrolog Çiğdem Dağtekin ile kuklası Marmelat, Berivan Kültür ve Sanat Merkezi ile Sevgi Evleri'nde ücretsiz olarak çocuklarla buluştu. Karnından konuşanlar olarak da bilinen vantrolog gösterisinde çocuklarımıza sevgi, saygı, toplumsal kurallar, vatandaşlık görevleri gibi toplumsal içerikli mesajlar eğlenceli bir şekilde verildi.

Marmelat ile annesi konseptiyle sunulan gösteri, Erek TOKİ ilk ve ortaokulu öğrencileri ve Sevgi Evlerindeki çocuklarımızla 11.00 - 13.00 - 16.00 saatlerinde olmak üzere üç seans halinde buluştu. Ayrıca gösteriye katılan toplamda 1500 öğrenciye Belediyemiz tarafından kek ve meyve suyu ikram edildi. İpekyolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiği etkinliği Kasım ayında da tekrarlayarak toplamda 10.000 çocuğumuza ulaştırmayı hedeflemektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?